Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókos történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszike kérdése:

Első csókos történetek?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt? Hány évesek voltatok? Mennyi idő után? Ki kezdeményezett? Először sima vagy nyelves csók volt? Hol történt? Mondtatok utána valamit? Mennyi ideig tartott? Olyan jó az ilyeneket olvasgatni :-) :-)
2014. aug. 26. 19:50
 1/7 Lynn326 ***** válasza:

Hm Rég volt már :D

Ha jól emlékszem 2008-ban volt, 14 éves voltam. A barátom kezdeményezett. "Sima" csók volt. A lépcsőházunk legfelső fordulójában, történt. Megkérdezte, hogy milyen volt. Nem tudom meddig tartott, nem néztem az időt :D

2014. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Különlegescsajszi ***** válasza:
87%
Én a napokban a munkahelyen egy szépfiúval,amikor kettesben maradtunk,(jelzem nagyon tetszettünk egymásnak)és utána mondta azt,hogy "szeretlek",és mosolygott,és aztán én is ugyanígy tettem. De ez olyan nagyon leteperős volt !!  aztán megbántuk részben,mert neki ott a cigány és fogatlan élettársnője,nekem meg szintén élettársam van.
2014. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismertem meg 2010.3.2.-án , Németországban élt, én itt. Bő másfél év után felvettek Prágába az orvosi egyetemre, és mivel közel volt Németország, így megbeszéltük, h találkozunk. 2011.11.12.-én (szombat volt és apukám szülinapja) találkoztunk először. Mikor megláttam a vasútállomáson, azonnal tudtam, h ő az! Megöleltük egymást, majd elmentünk a hotelba, ahol szobát foglalt magának. Ott kaptam tőle egy láncot, majd kimentünk a városba sétálni, és beültünk egy étterembe a Vencel-téren. Mivel tél volt , így korán sötétedett és kb. hat órakor már sötét volt, a tér gyönyörűen ki volt világítva. Indultunk vissza hotelba, de javasolta, h nézzük meg a teret a Múzeum lépcsőiről. Így felmentünk a lépcsőkön, és a látvány lélegzet elállító volt. Szólni egyikünk sem tudott, de egymásra néztünk, ő magához húzott és megcsókolt. Sima csók volt, de az egész testem beleremegett , mert ez volt az első és neki is (megjegyzem, h 19 éves voltam, ő pedig 21). A csók után leültünk a lépcsőkre szótlanul, átölelt és néztük a kivilágított teret, de mivel hideg volt, így útnak indultunk, de még odahúzott a lépcsők aljához (ahol a szobrok vannak) és egy kulccsal belevéste a neveinket és azt h szeretjük egymást.

Azóta ha Prágában járunk mindig "átvéssük" a szerelmi vallomást, és már tervezzük az esküvőt.

és itt a színhely: [link]

2014. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sráccal lesétáltam egy parkba, leültünk a padra. Dumáltunk, rám nézett, fel tudott volna falni a tekintetével. Aztán lekapott, nyelves volt, 16 évesen.
2014. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Cukik. :-)
2014. aug. 26. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém nem olyan, mint az eddigiek. :D

15 évesek volrunk, első barátom volt. 2 hónapja jártunk, és este sétáltunk. Egyszer csak megállított, és nyelvessel megcsókolt. eléggé ledöbbentem. Rossz volt.

Aznap este szakítottam vele. (Nem a csók miatt :D)

2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Whit55 ***** válasza:

Szia.

Az enyém nem volt valami bájos! Akkoriban nagyon menő volt a myvip randi, na ott megismertem egy fiút, akivel jó haverok lettünk és mint később kiderült, ő bemutatott egy haverjának, aki egy hét msn-es beszélgetés után lejött hozzám. Eléggé zavarban voltam, hisz ő volt az első fiú aki megtett pár km távot, csak hogy lásson. Ez végtére is aranyos volt! Akkoriban nagyon (!) duci voltam (a kövér kifejezést nem szeretem), és tudtam a hibáimat-hiányosságaimat, de ezt őt nem zavarta, ezért láttam is benne valami különlegességet. A lényeg, hogy elmentünk sétálni és a posta háta mögé leültünk egy kőtömbre. Beszélgettünk, elég érdekes témákat hozott fel (szex, erogén zónák, volt e már fiúm, stb.) annyira idegesített és zavaró volt a faggatása hogy mondtam, menjünk vissza hozzánk. Felálltam erre ő megragadta a karom, visszarántott magához és mire észbe kaptam... a nyelve iszonyatos sebességgel akart lecsúszni a torkomon. Hihetetlenül rossz volt. Azt mondják az első csók a legcsodálatosabb, nem tudsz gondolkodni, teljesen el vagy veszve benne... Nos én is el voltam veszve; a kétségbeesésbe. Fogalmam sem volt mit csináljak és folyamatosan az járt a fejembe, hogy mit keres a nyelve az én számba. Hamar megtaláltam a ritmust, így viszonoztam a csókot, de mikor végeztünk, az akkori maradék kis báj teljesen eltűnt belőle, szinte azonnal megváltozott róla a véleményem. Később kaptam tőle egy üzenetet, hogy ne haragudjak, a saját érdekeit nézte, az enyéimet nem. Azóta se beszéltünk egymással. 16 éves voltam és szerencsére amilyen rossz volt az első, onnantól csak izgatóakat és finomakat kaptam. :D

20/L.

2014. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!