Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetek valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek valaha boldog úgy, ha leadom a szintet, és összejövök egy átlagos lánnyal, miközben valójában én is a szépekre vágyom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Mi a szép?

Mi az átlagos?

Mi a csúnya?

2014. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A szépség szubjektív, például lehet, hogy akit én szépnek tartok, az neked meg nem tetszik és fordítva.
2014. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolja, hogy egy számára átlagos lánnyal.
2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kell találnod akit szépnek látsz. Ettől még nem kell vékonynak szőkének és kék szeműnek lennie. A lényeg hogy neked tetsszen. Egy olyan lánnyal akihez nem vonzódsz nem hiszem hogy működőképes párkapcsolatot lehet létrehozni. Olyat nem amiben te is igazán jól érzed magad.
2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányok többnyire csak fiatalon szépek, nem maradnak azok túl sokáig.
2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a szépség szubjektív dolgot. Valamennyire persze az, de azért nem véletlen hogy általában ugyanazok a lányok és pasik tetszenek az emberek többségének.
2014. aug. 26. 22:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt kene megertenie par embernek, hogy nincs ilyen hogy szint leadas. A szerelem nem tudatos. Vagy. Jon vagy nem.

Ezek a kirakat kapcsolatok semmire se jok. Egyutt vannak airmaxbe, mindkettojuknek tetszenek a masik ruhai, de sehol szerelem. Sehol szeretet.


Lehet hogy nekem beyonce alom jo no. De a baratnom meg nem olyan amugy, de szerelmesen egyresz annak latom. Masreszt mivel szeretem soha sem cserelnem le beyoncera.


Erzelmek kellenek. Nem a kirakat. Es sose tudhatod, hogy kibe zugsz bele.

2014. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem leszel boldog!Én már próbáltam,lejebb adtam,ideig-óráig működött. Próbáltam magam meggyőzni, hogy minden rendben,szeretni fogom ahogy van,de nem sikerült! A végén már teljesen megundorodtam tőle fizikálisan :(
2014. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor milyen lehetősége van egy átlagos srácnak, aki nem valószínű, hogy kellene egy vonzó nőnek?
2014. aug. 26. 22:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak olyannal leszel boldog aki szexuálisan vonz és jókat is tudsz vele beszélgetni, ilyet válassz.

Egyébként pl van 2 barátnőm ők azt mondják 2en egy srácra, hogy irtó helyes de szerintem meg kifejezetten csúnya szóval relatív.

2014. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!