Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én miért nem tudom beérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudom beérni egy átlagos lánnyal, ahogy átlagos pasi?

Figyelt kérdés
Randizgattam, ismerkedtem átlagos lányokkal, de mindig hiányérzetem volt. Egyszerűen egyik sem váltotta belőlem ki azt az érzést, amit az igazán szép arcú nők. Egész életemben ezt a hiányérzetet fogom érezni?
2014. aug. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak addig tart ez, míg szerelmes nem leszel.
2014. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindog próbálok a belsőre koncentrálni. Ha már megismertem az embert és a belsője tetszik akkor mindegy hogy néz ki. Van egy határ. De azért nem olyan fontos. De ennek az a veszélye hogy ha nemjön be egy idegen külsőre akkor nincs annyira kedvem megismerni. Nem mondanám magam felületesnek mert eddig volt olyan nem is egyszer hogy egy teljesen átlsgos srácba zúgtam bele. De nem mondom hogy teljesen mindegy. Próbálom ezt elfolytani magamban. Főleg hogy én magamat átlagosnak gondolom.
2014. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy igazán helyes pasi, akkor ezt. Hidd el, nekik se te voltál az igazi.
2014. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem sértésként, de pár gondolat megfogalmazódott bennem kérdés formájában:


Tudod, hogy mit hiányoltál? Amit hiányoltál benne, az az ismerkedés előtte is megvolt, mint feltétel?

Megfogalmaztad már az elvárásodat, hogy mit keresel egy nőben?

Nem vagy túl kemény és inkább fogod rá valamire azt, hogy nem jön be neked a kapcsolat, mintsem látod be, hogy min kéne dolgozni a kapcsolatban?

Jó helyen keresgélsz? (Templomban nincsenek örömlányok, a kuplerájban meg hűséges nők...)

Képzeletbeli nőt akarsz, vagy egy olyan nőt, aki mindenben elfogad és te is el tudod fogadni őt?

Tudod, hogy nem mindenki tökéletes és van, aki a hibáit mind addig nem is tudja, amíg valaki fel nem fedi nekik és addig nem is tudnak rajta változtatni?


Kommunikációs képességeiddel próbáltad megoldani azt a hiányt, amit kerestél, de nem találtál a másikban? Ilyenkor finomkodó, kedves, építő jellegű, megértő voltál, vagy inkább kifogásoló, szidalmazó, számonkérő? A kommunikáció után segítettél a párodnak abban, hogy számodra megfelelhessen? Ha nem volt kommunikáció, miért gondolod, hogy a másik meg tudja adni azt, amit nem kérsz tőle? Tudnál fejlődni még kommunikáció terén?

2014. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!