Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy köszönjek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek neki?

Figyelt kérdés
Ha először találkozok valakivel, akivel egyébként már találkoztam, de csak társaságban, hogy köszönjek neki? 1-2-3 puszi? vagy egyik se?

2014. aug. 28. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szia"-puszi nélkül
2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két puszi szerintem arany középút. Az egy az fura, a három az társaság/életkor/személyfüggő, de két puszi az bárhol bárkinek jó akit egyáltalán puszilgathat köszönésképp az ember. Ha fiú vagy és le akarod nyűgözni kézcsók, hacsak nem vagy meggyőződve, hogy kifejezetten utálja/nyálasnak tartja az ilyen gesztusokat.


Egyébként ez nem randizás, hanem ismerkedés témakörbe való~

2014. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek: Ha nem mutat magabiztosságot és hidalja át a minden értelemben fennálló távolságot közöttük mikor találkoznak, nem valószínű, hogy a randi akár a bennsőséges vagy meghitt közelébe kerülhet. Persze a legtöbb ilyen "szabály" a célszemélytől függ, de általában többet árt egy Sziával beérni...
2014. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor majd ahogy hozza a helyzet. Nem tudom amúgy, a randi szerintem egyenlő az ismerkedéssel, szal tök mindegy hogy hova is írom. Így is úgy is kapok választ :D
2014. aug. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!