Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar összehozni a lányával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar összehozni a lányával?

Figyelt kérdés
A fodrászommal elég jó viszonyban vagyok, és miután szóba került, hogy mivel foglalkozom, hogy saját cégem is van elkezdte pedzegetni, hogy nem-e szeretnék megismerkedni a lányával... Azt tudni kell, hogy én 24 éves vagyok, a lánya 18-19 éves és nem éppen csúnya. Nem is lenne ezzel gond, de nekem furcsa, hogy pont azután hoz fel ilyet, hogy megtudta mivel foglalkozom és levonta belőle, hogy nem kereshetek rosszul. Szerintetek is csak a pénzemre mennének?
2014. aug. 28. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért felcsillant a fodrász szeme mi? Lehet nem a pénz miatt, lehet csak azért, mert "jó" "tisztességes" fiút szeretne a lányának! :)

Menj el vele randizni, ha nem jön be dobod és kész.

2014. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pénzed miatt szeretne összehozni a lányával. Én a helyedben nem mennék bele.
2014. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megköszönöm mindenki tanácsát, segítségét, a nővérem szerint is meg kéne próbálnom, csak ne éljem bele magam túlságosan és akkor nem érhet (nagy) csalódás, tehát adok egy esélyt a dolognak.
2014. aug. 29. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!