Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha szemeztek egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha szemeztek egy csajjal vagy sokszor ránéztek, akkor bejön nektek a lány?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, de igen.
2010. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és ha van barátnője akit szeret, de mondjuk a lányra(rám) is rámnéz?
2010. jan. 16. 19:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen! Azt nézzük mit néz!
2010. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van barátnője, más lányt nem tarthat vonzónak?
2010. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát a szemembe néz, mert általában buszon szoktunk találkozni, meg suliban is. De ott meg már a bnőjével szokott lenni. De van amikor ott is rám néz vagy utánam.
2010. jan. 16. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkro már viszont tényleg "félrenéz". Mert az egy dolog, hogy ha nem vagyok a barátnőmmel, előfordul, hogy "nézelődöm", de nem ismerős csajokat, hanem inkább csak úgy utazás, séta közben. Ha pedig az rendszeres, akkor lehet, hogy akar valamit, de valószínűnek tartom, hogy olyan megodlásban gondolkodik, ami csak neki lenne jó, nem nektek...
2010. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ez a pasi egy ribanc fas*z.
2010. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
értem, köszi:) hát pedig én oda-vissza vagyok a fiúért, és ha meglátom mindig mosolygós leszek, ezt már észrevette biztos. Csak msn-en régebben bunkó volt. Aztán most már nem beszélek vele inkább, de a minden reggeli szemezések meg vannak. Szóval én nemértem. CSak már lassan kezdek megőrűlni.:(
2010. jan. 16. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Talán nem ismeri az érzéseid, hogy te mit akarsz, szeretnél e komolyan vele lenni... ..és nem akarja talán a biztos kapcsolatát bizonytalanért lecserélni. Vagy nem biztos az érzéseiben..., vagy nem tudja, hogyan lépjen. Én megkérdezném tőle, hogy miért néz ( kedvesen).
2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon éretlen. Szeritnem hagyhd, mert jó nem fog kisülni belőle, főleg, ha "oda-vissza" vagy érte.
2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!