Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nincs hányingeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nincs hányingeretek ezektől a fiúktól, akik azt hiszik, hogy a testük miatt tetszenek majd valakinek?

Figyelt kérdés

Egyre másra jönnek a fényképek, hogy elég izmos vagyok-e, meg jól nézek-e ki? Titeket ez tényleg érdekel?


Mert én sehogy nem néztem ki, volt egy kis pocakom, se állásom, se pénzem, se autóm nem volt, mégis találtam magamnak egy csodaszép lányt, aki hozzám jött és gyerekeket szült nekem.


Miért gondolja itt minden fiú, hogy ez alapján fogják őt szeretni, mikor mindenkinek szerintem az fontos, ami belül van! Azt meg nem lehet mutogatni, hanem ki kell fejezni.


Vagy rosszul látom a dolgot?



2014. aug. 29. 01:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nekem nincs én szeretem nézegetni őket :)
2014. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
kicsit off, de akinek nincs pénze, miért szaporodik?
2014. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt ... :)
2014. aug. 29. 01:37
 4/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek, és épp az előbb tiltottam le valakit - pedig olyat ritkán teszek - mert már privátban küldözgette a fotóit, hogy nézzem már, milyen jól néz ki. Kit érdekel?
2014. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

nekem küldhettek fotót én elmondom hogy néztek ki :D úgyis unatkozom :)

19/L

2014. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Apuci elvagy tévedve. Nem fontos nekik a belső. A srácoknak meg muszáj ezzel foglalkozniuk hogy megfeleljenek.
2014. aug. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja, igen, nem, a lányok kifejezetten a ronda pasikat kedvelik...
2014. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Letiltottál?:)

Ügyes vagy drágám:)


A pasidnak meg üzenem,hogy egyen sokat...ha van mit:D

2014. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz. Amúgy mindenkinek más a szép, lehet te szépnek látod a feleséged, de attól még másnak nem biztos, hogy csodaszép lenne. De amúgy ha tetszik ha nem, számít a külső a mai világban. Hisz te is egy "csodaszép" nőt akartál elvenni, nem egy ronda, elhanyagoltat.
2014. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Én megnézem, véleményezek és ennyi, különösebben nem hoz lázba.


Apuci (lol ez a név), a mai tizen -és huszon 1-2 éves korosztály jóval felszínesebb, mint ez anno a te idődben volt.

2014. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!