Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nincs hányingeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nincs hányingeretek ezektől a fiúktól, akik azt hiszik, hogy a testük miatt tetszenek majd valakinek?

Figyelt kérdés

Egyre másra jönnek a fényképek, hogy elég izmos vagyok-e, meg jól nézek-e ki? Titeket ez tényleg érdekel?


Mert én sehogy nem néztem ki, volt egy kis pocakom, se állásom, se pénzem, se autóm nem volt, mégis találtam magamnak egy csodaszép lányt, aki hozzám jött és gyerekeket szült nekem.


Miért gondolja itt minden fiú, hogy ez alapján fogják őt szeretni, mikor mindenkinek szerintem az fontos, ami belül van! Azt meg nem lehet mutogatni, hanem ki kell fejezni.


Vagy rosszul látom a dolgot?



2014. aug. 29. 01:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ahogy egy könyvben írta egyszer valaki: a konditermek népe egy tükör előtt súlyokkal és gépekkel kínozza a testét, az eredmény pedig sokkal inkább csak a test küllemét erősíti, a személyiség helyett
2014. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit máshol voltam...


#19


Igen, lehet, hogy van benne némi ellentmondás. Nekem az volt a felállás, hogy nagyon szép lányt találjak magamnak, tudod, amolyan "megérdemlem" alapon! :) Megtaláltam és megismertem. És persze fontos az is, hogy belül ő is mutasson valamit. Amit láttam, tapasztaltam, az tetszett. Én inkább magamra értettem, hogy nem kell álompasinak lennünk, hogyha belül van elég értékünk. De igazad van, mert ez a lányokra is vonatkozik,nekik sem kell álomnőknek lenniük.


#20


Valóban nem mondtam. Vannak, és az időrendesen eljárt felettünk, mindketten a 40-et is elhagytuk, és a szépség ugye múlandó dolog. Nem áll fenn sem nála, sem nálam. Nálam mondjuk nem is volt jelen. Éppen ezért MA látom jól, hogy megfelelő volt a választás. És mellesleg,amikor kettesben vagyunk, közelről nekem mindig ugyanaz a 20 éves lány marad, akit megismertem!


#21


Teljesen igazad van! Én is fogyni jártam oda. Utálom az ilyen helyeket. Nagy tükrök és mindenki azt nézi, hol izmosabb és milyen jól néz ki! Én szerinted mit néztem? Hát a kövér testemet és nem nagyon mentek le a kilók. Viszont jót tett, mert a lábam nagyon megerősödött és így ma nem okoz gondot a munkámat végigcsinálni. Agyilag biztosan hülyültem ott, de ha a testemet nem is annyira, a szervezetemet nagyon megerősítette.

2014. aug. 30. 16:38
 23/23 anonim válasza:

Szerintem is undorító egy berki Krisztián szor 5 izomagyság. És igen. A belsőt kell nézni, mert a szépség múlandó. Én is ezt támogatom!

14, fiú

2014. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!