Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nincs hányingeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nincs hányingeretek ezektől a fiúktól, akik azt hiszik, hogy a testük miatt tetszenek majd valakinek?

Figyelt kérdés

Egyre másra jönnek a fényképek, hogy elég izmos vagyok-e, meg jól nézek-e ki? Titeket ez tényleg érdekel?


Mert én sehogy nem néztem ki, volt egy kis pocakom, se állásom, se pénzem, se autóm nem volt, mégis találtam magamnak egy csodaszép lányt, aki hozzám jött és gyerekeket szült nekem.


Miért gondolja itt minden fiú, hogy ez alapján fogják őt szeretni, mikor mindenkinek szerintem az fontos, ami belül van! Azt meg nem lehet mutogatni, hanem ki kell fejezni.


Vagy rosszul látom a dolgot?



2014. aug. 29. 01:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy eltévedtem ... ezért kérdeztem.

Pedig egy jó külső csak a felszín.

Olyan, mint egy BMW. Nagyon szép, csak télen nagyon nehéz kormányozni egy hátsókerék hajtásos autót egy első kerekeshez képest! De jól mutat, hát az kell!

2014. aug. 29. 01:56
 12/23 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség attól hogy valaki jól néz ki jó a teste még lehet okos értelmes :D és fordítva

nyugaton laktam 1 évet és a legtöbb 30+ 40+ pasi hát mit ne mondjak jobban nézett ki mint nálunk sok 20+ éves nem hagyják el magukat nincs pocakjuk sportolnak nőkre is ugyanez igaz.. ott adnak magukra az emberek itt meg általában van feleség gyerek vagy kapcsolat akkor jól lepukkannak vagy nem is voltak formában soha

2014. aug. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Elismerem 12-es, nyomtam is egy pluszt. Én is nyugaton élek már másfél éve, látom jól a különbségeket. És otthon magamról is tudom, hogy "a házasság hízlal"!
2014. aug. 29. 02:10
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem jó, hogy mindenki ennyire meg akar felelni, de nagy a nyomás, fiúkon lányokon egyaránt a küldőt nézve. De igazából leginkább a fiatal, tizenéves korosztályban okoz ez problémát, elég kegyetlen tud lenni az élet az iskolában, hamar kinézik, kigúnyolják az embert. Ezért próbálnak minél jobban kinézni, és önbizalmat meríteni pl. az ilyen "lányok, szerintetek jól nézek ki?" jellegű kérdésekkel. Később majd, mikor benő a fejük lágya, rájönnek, hogy túlértékelték a külsőséget. Persze nem azt mondom, nyilván mindenkinek számít az is, hogy milyen a másik kinézete. De nem annyira, és nem úgy, mint ahogy ők azt gondolják.

L

2014. aug. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: a válaszod kielégítő volt számomra!


Hát tény, hogy én már negyvenen is túl vagyok. Igyekszem a gyermekeimet úgy nevelni, hogy ne a külsőségek alapján ítéljenek meg dolgokat és embereket. De nehéz, mert még kicsik.

2014. aug. 29. 03:08
 16/23 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled teljesen. egyáltalán nem értem miért hiszik sokan hogy attól lesznek férfiak mert jól kidolgozott izomzatuk van. nekem még nem volt olyan barátom aki edzeni járt volna. egy férfi legyen erős nem pedig izmos. a kettő nem ugyanaz. de a külsőre a legegyszerűbb fogni a problémát. azon még mindig könnyebb változtatni mint a belső tulajdonságaikon.
2014. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Aki állandóan mutogatja magát, meg hasonlók, az vagy igazából önbizalom hiánnyal küzd (ezért várja a pozitív visszajelzéseket), vagy nem akar komoly csajt magának.

Semmilyen szinten nem érdekelnek az ilyen fiúk, sőt ahogy mondod, hányingerem van tőlük.

2014. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Én voltam konditeremben, de kardióztam, súlyt csökkentettem. Az izomzat sosem érdekelt. Nem mondom, volt pár jó alakú srác ott, de annyira csak magukkal voltak elfoglalva, hogy az valami csúcs. Ezért utálom az ilyen felszínességeket.


Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Bár lázadó típus vagyok, így ez akkor is megmarad, ha mindenki más mást mond.

2014. aug. 29. 11:10
 19/23 anonim ***** válasza:

"találtam magamnak egy csodaszép lányt"


"mindenkinek az a fontos, ami belül van"


Nem érzel egy kis ellentmondást a saját kérdésedben? :D

2014. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy ennek a "csodaszép lány"nak nincsenek belső értékei.
2014. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!