Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! A randevúk után haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A randevúk után haza kíséritek a párotok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes!
2014. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
92%
ha nem érzi kinosnak... ugy gondolom kötelességem házig kisérni egy lányt, hogy ne legyen semmi baja... a mai világban nem életbiztositás sötétedés után egyedül sétálni egy lánynak...
2014. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nállam alap.2.nak igaza van
2014. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
én akár nappal akár éjjel még akkor is ha mondjuk az utolsó buszt lekésem emiatt hazakísérném ha a lány is úgy szeretné :) több időt tudunk együtt tölteni + megnyugtatóbb, hogy hazaért biztonságban
2014. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert a párom is autóval közlekedik.


27/F

2014. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itthon szoktunk randevúzni nálam, szóval nem, mert itt alszik.
2014. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:)) Fiúk, ezt jó olvasni azért.
2014. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én lány barátommal vagyok így.

Nagyon szeretem és mindig hazakísértem amikor elmentünk valahova:)

Remélem értékeli.

2014. jún. 29. 01:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Mit kisérgessek rajta.
2014. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom milyen terminátoroknak érzitek magatokat ti srácok, de szerintem a mai világban már régen nem a testi erő tesz képessé az önvédelemre. A nemed meg pláne nem annyira lényeg, mint az, hogy milyen a reakcióidőd és mennyire vagy találékony. Ha hárman körbeállnak, vagy csak van a tagnál egy szúró-vágó fegyver, egy jólirányzott paprikaspré hatásosabb mint +1 ember.


A kérdésre válaszolva, a hazakisérésnél praktikai szempontok is vannak. Ha mondjuk egomból jön fle hozzám pestre, nem fogom hazakísérni, de időnként fizetem vonatjegyet. Vagy ha csak szimplán két ellentées irányban lakuk, akkor se biztos, max a megállóig.

2014. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!