Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gykn lévő és kommentelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gykn lévő és kommentelő lányoknak a párjuk hogyan keres olyan jól, hogy mindig 300-500 plusz nettót visz haza?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt a dolgokat a gykn és ha volt olyan kérdés, 10 ből 8 lány mindig azt válaszolta itt, hogy az ő párja nem keres rosszul, 300-500 felett visz mindig haza és tejjel-mézzel folyik az életük. De ha ez így van, hogy minden pasi ilyen jól keres, akkor miért él minden 5. magyar a létminimum alatt és miért keres minden 2. magyar ember (itthon) az átlagfizetés alatt? Valami nekem nem kóser, hogy itt mindenki olyan jól keres, hogy nem fér el a zseton a hónap végén a tárcában, közben meg tömegeket vágnak ki a munkahelyükről, a hitelek nagy százaléka bebukik, a bank örömmel viszi a házat, autót stb. Csak nekem fura ez?
2014. jún. 26. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
10-ből 8 fiúnak meg 20cm-től nagyobb farka van és már volt része édeshármasban:D
2014. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én még nem nagyon láttam ilyen kérdést és ilyen válaszokat de biztos igazad van :)

Az én párom pont annyit keres,hogy elég legyen :) Ennyi

2014. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
statisztika
2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én sem láttam hogy ilyenek írnának.
2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 270-et viszek haza, én közgazdász vagyok, phd-mért 120 ösztöndíjat kapok + keresek a munkahelyemen is (multinál vagyok accounting-os).


A barátom gazdinfót végzett, 400-at keres, játékfejlesztő cégnél dolgozik. Neki Bsc-je van "csak".


Kapunk mindketten ezen kívül juttatásokat: szép kártya, ebédjegy, bérlet, üdülési utalványok.


Budapestiek vagyunk, Belvárosban élünk, 75.000-et+rezsit fizetünk az albinkért (ami itt Lipótvárosban nagyon kevés)


Ez nem egy nagy minta, ami itt van, ha piacképes diplomád van, akkor király vagy. Ha budapesti állást keresel, király vagy. Ha a szüleidnek volt pénze taníttatni, király vagy. (pl. albidat fizetni, míg tanulsz, nem csak a tandíjra gondolok). Szóval ez véletlenek összjátéka.:)


De végülis anyám mindig azt mondta, azért kell tanulni, hogy az ember jobban éljen, könnyebben boldoguljon!



30N, 27F

2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezeknek a lányoknak a 90°% teszi fel a kérdést, hogy "miért nem kellek senkinek? :(" Ne higgy el mindent amit olvasol :D

Ja és tényleg minden fiúnak a farka legalább 25, persze ez a minimum.

2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mutass már egy olyan kérdést, ahová ennyi lány kommentel ilyet! :D


Amúgy az én barátom leginkább sehogy, mert még egyetemista.

2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyszeru a keplet: sok informatikus trollkodik itt, vagy informatikusok csajai. Ez ott normalis fizetes.
2014. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem.

Van olyan, aki igen. Ezt hamar le lehet szűrni szerintem: kérdezget az anyagi helyzetedről, mindig valahová menni akar, otthon nem jó vacsorázni csak étteremben, mindig engedi hogy te fizess.


Aki szerint meg csak jó nő kaphat gazdag pasit: nem vagyok jó nő, a férjem mégis 700at keres (informatikus). Mondjuk egyrészt én is keresek 300at, másrészt amikor megismertem még csóró egyetemista volt, aki még arra is diákhitelt vett fel, hogy enni tudjon.

2014. jún. 26. 13:29
 10/18 A kérdező kommentje:
Én megmondom az őszintét. Ék-Mo csücskében élek, diplomásként kapok 167 et vegyészként és örülök, mint majom a farkának. Miért is? Mert itt ez a fizetés igen jónak számít (ez kb Mo átlaga), az emberek nagy része munkanélküli, vagy ez alatt keres. Viszont nem keresek 300+-ot, tehát a lányok elkerülnek messzire.
2014. jún. 26. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!