Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már elég rég óta nem éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elég rég óta nem éreztem igazi szerelmet. Ez ahogy "öregszem" úgy eltűnik?

Figyelt kérdés

Régen elég sok kalandom volt és most úgy néz ki unalmas vagyok nem érdeklek senkit se. Ez mindenkivel így van?

24/L



2014. aug. 30. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt eleg rossz igy elolvasni :/ :/ 26/f
2014. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb lessz
2014. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogy hogy? rosszabb? lehetne bővebben?
2014. aug. 30. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy fenéket!

Még fiatal lány vagy. Olyan mintha azt írtad volna hogy 44, na akkor már elhinném h nem tuti h lesz.


De még óltári fiatal vagy, ne képzeld azt magadról h húúde idős vagy :)

2014. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
talán ezért tettem az öregszem dolgot macskakörömbe. De nem az öregség a lényeg hanem hogy az igényeim változnak egyre kevésbé vonzó egy tróger inkább egy komoly idősebb férfi vonz. és hát kínálat szabad vonzó idősebb férfiak körében meglehetősen csekély...
2014. aug. 30. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért hány éveset keresel 50 éveset?


Mintha anyámat hallanám csak ő 54 éves :) Tőle elhiszem h tényleg nagyon kevés már szabadon aki meg van az káosz.

De nem egy 24 éves lánytól :)


Rengeteg normális férfi mászkál az utcákon 25-40 közöttiek. Akik normálisan is néznek is az élethez is felnőttként állnak hozzá.


Valójában mindenhol mindenki szájából azt lehet már hallani hogy "HOL?" A válasz bárhol.


Van egy húgom aki 23 éves ő is egy ideig így volt mint te aztán az Auchanban ismerkedett meg egy férfivel. Nyitottabb szemmel kell járni és esélyt adni másoknak és magadnak is.

2014. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jó persze nem a kor a lényeg hogy hány éves vagyok csak egy kicsit beijedtem mivan akkor ha már nem lesz olyan elszállós szerelem féle hanem az a tipikus idővel majdcsak megszeretem féle. Nem arra voltam kíváncsi leszek e szerelmes hanem arra hogy egy a kamaszkorral elmúlik ez a nagy léggömbös szerelem? Szal amikor annyira az vagy hogy már mindened túlcsordul. Na nekem az hiányzik. Meg hát valóban nyitott szem kell ami nehéz mert nem vagyok kezdeményező :D
2014. aug. 30. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát a csoda tudja, bármikor becsaphat a villám. De valamit tenni is kell érte :)
2014. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!