Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha egy lány a discoba meg akar ismerni? Hogy mutatja ki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-feltűnően táncol a közeledben

-amikor táncol téged néz, esetleg odamegy hozzád táncolni...(Szerintem)...

(Lány vagyok)

2008. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
meghivatja magát egy italra, például
2008. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha feltűnsz a közelben, sokkal nagyobb vehemenciával táncol :D szemez veled, egyértelmű jelzéseket ad arra vonatkozóan, hogy bejössz neki. ha nem lépsz, ő lép.
2008. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia..ne haragudjon a valasz iroja,de az,hogy meghivatja magat akkor az azt jelenti,hogy tesztel..Pl,hogy milyen is vagy valojaban..ha azt mondja,hogy hivjal meg azzal csak tesztelni akar,,es ha te belemessz azzal elbuktad...lehet tevedek...de mar sok ismerosom jarta meg ezt...tedd ahogy jonak latod..De a szemezodes az jo otlet..ha eszreveszed,hogy kozeledik te is kozelegj es melyen a szemebe nezve moslyogj neki...Sok sikert:)
2008. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
es elfelejtettem meg irni...ha meghivatja magat akkor tedd ugyhogy nem hallottad es tereld el a szot...aztan rgy 5 perc utan te hivd meg...Sook sikert:)
2008. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!