Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokkal való kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal való kommunikáció mindig nehéz vagy csak akkor nem partnerek, ha nem szimpatikus nekik az adott illető?

Figyelt kérdés
Remélem az utóbbi, különben ha mindenkinek ilyen nehéz dolga van...
2014. szept. 2. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nehéz, ha

1. teljesen más az észjárása, mint a tiéd, ezért folyamatosan félreérted, ami mindkettőtöket frusztrál

vagy

2. tényleg nem vagy neki szimpi.

2014. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3. ha nagyon visszahúzódó.

(rajtam látta egyszer egy srác, hogy nagyon szeretem, de a kommunikáció nem ment) alapból nem vagyok szószátyár - nő létemre - ha izgulok még úgyse.

Persze van, aki azért nem beszél sokat, mert nem vagy neki szimpi és le akar koptatni. Alaptermészet függő.

2014. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!