Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jóképű pasiknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű pasiknak tényleg ennyire könnyű?

Figyelt kérdés

Lemennek egy buliba, vagy akárhova, már rögtön szemeznek velük a lányok, pozitívan fogadják, ha odamennek, és ha csak nem sík hülyék vagy bunkók, már nyert ügyük van?

Közben meg aki csak kicsit kevésbé helyes az összeteheti a kezét ha egyszer összejön neki egy elfogadhatóan vonzó csaj?


2014. szept. 3. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyjából, de ezen nincs semmi meglepő.
2014. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hahó a való világban!
2014. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem tudom, miért jönnek mindig azzal az emberek, hogy "ááá, nem a külsőd akadályoz az ismerkedésben, blabla"
2014. szept. 3. 12:02
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert a külső nem minden. Ha kizárólag csak a jóképű pasik és a szép nők szexelnének akkor bajban lennénk.
2014. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mert ez a társadalmi elvárás. Ezért jobb, ha bunkó az ember, legalább őszinte.
2014. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen! Én jóképű vagyok, és csomó csajtól hallottam vissza, hogy bejövök nekik eléggé...csakhogy én nem vagyok az a nagy önbizalmú, bátran kezdeményező...szóval 18 évesen volt először csajom, és 19 évesen vesztettem el a szüzességem...ritkán jártam buliba, inkább csak kocsmázni meg az utcán zülleni és piálni jártam haverokkal...szóval egy helyes pofi még önmagában nem elég! Te tény és való, hogy elengedhetetlen...ha mégsincs, akkor valami mással erősen kompenzálni kell...
2014. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
ha ezt akarja akkor könnyű igen...viszont meg van a hátulütője is...ha már foglalt akkor is próbálkozhatnak nála...és a barátnője féltékenykedhet hiába hűséges és szereti a srác...szóval átok és áldás egyszerre...de könnyebben felhívja mások figyelmét magára...még ha nem is akarja...
2014. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Azért ez nem egészen így van. Egyrészt azért nem, mert a "jóképű" egy relatív fogalom. Én például több lánytól kaptam már bókot, hogy helyes vagyok, de voltak olyanok, akiknek nem tetszettem. Előfordulhat persze olyan is, hogy egy buliba minden lány szeme egy izmos pasira szegeződik, de ha ugyanaz a srác elmegy egy olyan összejövetelre, ahol például a magas, vékony, hosszú hajú rocker srácokat kedvelik, akkor csak át fognak rajta nézni.


A csajozás titka, pedig nem abban rejlik, hogy valaki hogy néz ki - ezt volt időm megtanulni az évek folyamán. A külső csak annyiban fontos, hogy legyél ápolt. A csajozás során az a lényeg, hogy ismered-e azokat a lépéseket, amelyek következtében vonzóvá tudsz válni a nő szemében. Ha ez megtörténik, akkor nyert ügyed van. Ennek köszönhető, hogy mások által kevésbé menőnek gondolt pasik is olyan csajokkal járnak, akikről azt gondolnák, hogy csak az elittel jönnének össze.

2014. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!