Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok magatokban, amikor visszautasítotok egy fiút? (ŐSZINTÉN)

Figyelt kérdés

Tehát pl. amikor elkezditek, hogy "maradjunk barátok". Vagy, akkor amikor ilyet mondtok, hogy "ááá nekem eszembe se jutott, hogy bármit is akarok tőled". Vagy amikor buliban odamegy hozzátok valaki.


Mi jár a fejetekben? "mocsadék állat!"-ilyeneket gondoltok? Főleg, amikor eltorzul az arcotok és fintorogtok, mint aki hányni készül...


2010. jan. 18. 00:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én sajnálom szegény srácot és kicsit kínosan érzem magam, viszont utána nagy kő esik le a szívemről h nem kell egy olyan fiúval jópofiznom, akire nem is vagyok kíváncsi.
2010. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig!Van hogy csak nem akarom elsiettetni a dolgokat pedig tetszik az illető!Én ilyenkor is nemet szoktam mondani.
2010. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én mindíg mély és őszinte sajnálatot érzek :S

Nemtudom miért de amikor elutasítok valakit mindíg lelki furdalásom támad :S

Hisz ilyenkor bele gondolok hogy nekem sem esne jól ha a "kiszemelt" pasi egy őszinte "bevallás" után visszautasítana....én kényelmetlenül érzem magamat az ilyen helyzetekben... (kivéve ha van barátom)


17/L

2010. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont az jár a fejembe amit ki is mondok azzal a szöveggel amikor visszautasítom:) ha én azt mondom neki,hogy maradjunk barátok,akkor azt úgy is gondolom!!! Ha nem akarok barát maradni vele akkor megmondom h hanyagoljuk/felejtsük el ezt:)
2010. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én mindig kedvesen utasítok, de egyértelműen nemet mondok!

És én igazából sajnálom, hogy neki ez milyen kellemetlen v. rossz érzés.

L.25

2010. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én rettentően szégyellem magam olyankor ha el küldök egy pasit azzal h legyünk barátok.lehet h sablonos duma de én téll így gondolom!! az jár a fejembe h remélem nem bántottam meg vagy hogy hogyan mondjam meg neki?mire nem sértődne meg ? és mit mondjak h barátok maradjunk? de sablonos dumát sem akarok akk hogy is mondjam..vagy....->nah szval ilyenek járnak a fejembe
2010. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Az attól függ,milyen stílusa van a fiúnak és hogy néz ki...Általában:ekkora egy gyökér,ilyen dumával senkit nem szed fel!!! Vagy:jaj,de kis szerencsétlen,remélem valakit feltud szedni,csak ne engem!!!Tudom,az igazság néha fáj...
2010. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mi van, ha sz@rul néz ki?
2010. jan. 18. 21:50
 19/20 anonim válasza:
Ha nem néz ki jól:az a jaj,de kis szerencsétlen-es gondolat
2010. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor azt gondolom hogy nem tetszik a külseje, és azt is mondom neki, hogy "nem jön be"...
2010. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!