Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akinek bejövök. De viszont aranyos csak, de valahogy nem érzek iránta semmit, nem mondanám az én ideálisomnak. Viszont van egy másik csaj, aki nekem nagyon tetszik, érzek is iránta valamit, sokszor rá gondolok. Egy suliba járunk, egyel alattam jár, másik osztályba. Köszönni még nem köszöntünk egymásnak, de egyik haveromtól hallottam, hogy beszélt rólam neki 1-2 szót rólam. Csak viszont nem tudok dönteni, többiek azt szeretnék, ha az első csajjal járnék meg minden. Nem tudom mit csináljak.. :(

2014. szept. 11. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van eszed akkor azzal a csajjal foglalkozol, akinek bejössz... ...mert abból lehet egy hosszú kapcsolatod...


...de a szavaidból azt vettem ki, hogy neked nem komoly kapcsolat kell, csak szeretnéd, ha lecumiznának... :-) ...na arra pont elég lesz az a csaj, akivel egy szót sem beszéltél még, csak feláll tőle a kobra... :-)

2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Julia22 válasza:
Ne a többiekre hallgass. Azt tedd, amit te szeretnél. És az első csak veled egykorú?
2014. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
épp az hogy már volt 1-2 rövid kapcsolatom, de én komolyabban gondolnám a dolgot ..
2014. szept. 11. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
egyel fiatalabb nálam
2014. szept. 11. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig az jó, ha beindít valamit benned egy lány. Erre mondják, hogy működik a kémia. Szerintem ez elengedhetetlen. Nem tudod mitől, de kell neked, kedvében akarsz járni, azt akarod, hogy a közeledben mosolyogjon.

Enélkül szerethet ő akármennyire, lapos és unalmas lesz a kapcsolat. Hiányozni fog belőle az a pici plusz.

2014. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!