Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elrontani, de teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Sosem értettem a kapcsolatokhoz,nem tudtam normálisan "kezelni" őket,alig tartottak pár hétig és ha össze is jött valami,utólag semmi "lélek" nem volt benne. Úgy érzem,nem tettem meg mindent a kapcsolatért. :(


Találkoztam egy fiúval,akit még sokkal régebbről ismerek. Újra beszélni kezdtünk és elhívott randizni. Mondta,hogy rengeteg dolog változott azóta,hogy utoljára láttuk egymást és szeretné,ha többet találkoznánk,aztán,hogy komolyan gondolja ezt az egészet. Tudom,milyen és tényleg nem az a fajta,aki elhülyéskedné.


Pont ezért is félek,nem tudom,mit csináljak. Elég hosszú ideje nem volt már ilyen,és régen se tudtam semmit se egy tartós kapcsolatról,pedig azóta is azt szeretnék. Őszintén,attól tartok,hogy valamit ismét elrontok vagy hogy túl magamnak való lettem,vagy hogy "Nem lennék jó barátnő" vagy nem is tudom,hogy mondjam. Nem akarom,hogy úgy érezze,hogy nem figyelek rá vagy nem szeretem/szeretném. Azt se tudom,mit lépjek. Olyan idiótának érzem magam emiatt.:/


2013. szept. 6. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit érzel, mit kellett volna tenned a kapcsolatért?

Egyelőre a lényeg, hogy legyél olyan, amilyen. Úgy kell megszeressen, ahogy vagy, nem szabad színészkedni. Majd ha már párkapcsolatra kerül a sor, aktuális lesz a kérdésed, de ezt a részt kifejthetnéd bővebben.

2013. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keep Calm! :D

De tényleg! Ne aggódj! Én sosem voltam jó a kapcsolatokban. Egész egyszerűen menekültem a kötöttségtől. Már egy hónap is elég volt hozzá, hogy úgy kitörjön a frász, hogy szakítsak.

Február végén randiztam egy már több mint 3 éve ismert sráccal. Azóta vagyunk együtt. És egyáltalán nem tört ki a frász. Még most sem, sőt! kifejezetten élvezem! egyszerűen imádom.

Én sosem értettem, hogy lehet imádni, hogy valakivel 0-24ben együtt legyen valaki és most. Most 1-2 óra után már úgy hiányzik, hogy döbbenet!

És a másik. Ebből kifolyólag ezelőtt a leghosszabb kapcsolatom 2 és fél hónap volt. Szóval nyilván nulla tapasztalatom volt, mit és hogyan tegyek egy kapcsolatban.

És minden jött.

Szóval keep calm :)

Engedd, hogy vigyen magával a hév. Minden jön majd magától :)


19L

2013. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!