Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan találhatnék olyan 30-40-es hölgyre akinek meg van mindene, csak egy őszinte normális férfit nem talál?

Figyelt kérdés
Tudom ciki ilyen kérdést feltenni, de kénytelen vagyok. Nekem soha nem jött össze semmi és egzisztenciális helyzetem nem büszkeségem. Olyan kapcsolatot hiába keresek, ahol a minimálbéres szentségtelen világba csak kínlódunk. De hátha van olyan hölgy, aki örülne egy ilyen egyszerű tisztességes férfinak. Mert elmenne egy moziba, uszodába, egyéb programokra, de pasi nélkül nem teljes az élmény. Ha valakinek van ötlete, várom tisztelettel. Előre kérem a mocskolódó, direkt aljas kritikusokat maradjanak távol. Egyébként Köszönöm
2010. aug. 13. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fizetett férfi kísérő félék, akik elkísérik a vállalatvezető asszonyságokat előkelő partikba, rendezvényekre stb., mert nem érnek rá párt találni.
2010. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!