Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi ebben a helyzetben a teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kedden találkoztam egy lánnyal, fagyiztunk, stb. Sokáig elvoltunk, hülyéskedtünk meg minden. Hazakísértem, egy darabig dumáltunk még aztán hazamentem. Én nagyon élveztem, úgy vettem észre hogy ő is. Hazaértem, még kicsit beszéltünk facebookon aztán lefeküdtem aludni, másnap írtam neki, de azóta nem válaszolt. SMSt is küldtem de semmi. Most irogassak neki vagy mit csináljak? Lehet le akar rázni nem? Azóta ezen jár az agyam, mi legyen most?

2014. szept. 11. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Te már írtál neki kétszer, most rajta lenne a sor.

Úgy néz ki nem akar többet találkozni, csak nem meri megmondani. Vagy csak simán bunkó.

2014. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:

Ne erőlködj, egy kapcsolatban sem jó ha az egyik fél sokkal több/kevesebb energiát tesz bele. Hát ne kezdd el már ennyire az elején felborítani az arányokat :-)

Ha válaszolni akar, akkor előbb-utóbb fog. De ki tudja, milyen idióta szabályt igyekszik épp betartani...

Persze az is lehet, hogy egy tuskó és így akar lerázni. Egyik esetben sem érdemes pattogni.

2014. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami dolga van, és a telefonja le van némítva. Ne gondolj mindig a legrosszabbra.
2014. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak fura hogy mikor talákoztunk semmi jelét nem mutatta annak hogy le akar koppintani. Akkor vagy ír vagy nem..
2014. szept. 11. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok a legrosszabbra gondolni de annyira örültem hogy találtam végre egy lányt akivel megtalálom a közös hangot és most semmi. Ráadás a messenger kiírja hogy igen is volt fenn. Ráadásul 2 nap alatt csak feltölti a mobilját.
2014. szept. 11. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, az van, tényleg bejöttél neki, de megijedt a kapcsolattól, és nem meri megmondani.
2014. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Ha valakit érdekel végkifejlet: Ráírtam mi a baja mit csináltam rosszul, erre azt mondta nem volt idpicseje. Én pedig elküldtem a pics@ba. Erre már soha nem tudjuk meg mit válaszolt.
2014. szept. 11. 20:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint *ideje. Furaa ezt hogy sikerült úgy leírnom
2014. szept. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!