Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányként elhívhatom randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként elhívhatom randira az osztálytáramat?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akibe kb. 2-3 éve bele vagyok zúgva. Sajnos teljesen más baráti társaságban van, mint én, nem kerültünk túl közel egymáshoz. Nem is igazán tudom, mit tehetnék, hogy felhívjam magamra a figyelmét. Sajnos elég nehezen tudom kimutatni az érzéseimet is.

Ha elhívnám randira, hova? Cukrászda, mozi, séta? És ilyenkor megcserélődik a szerep - Én hívom-e meg pl. egy sütire, a mozijegyet én veszem neki, vagy ilyenkor hogyan van?

Volt akinek ez bejött és kapcsolat lett belőle?



2014. szept. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem bejött. Hasonló helyzetben voltam, csak nem voltam szerelmes.
2014. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhívhatod, nincs ezzel semmi baj. Moziba ne menjetek, ott nem lehet beszélgetni. Cukrászda, kávézó, egy séta valami szép helyen működőképes. Viszont eszedbe se jusson fizetni helyette, nem is engedné. Sok sikert kívánok, ne görcsölj, add magad, stb.

Hajrá:)

16f

2014. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megpróbálom. É hogy álljak neki? Mint említettem, sajnos nem sokat beszélgetünk... :/
2014. szept. 14. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele suliban, kérd el a hàzit facebookon, légy kedves, ilyenek. Aztán kérdezd meg tőle-ne facebookon- hogy esetleg akar-e valamikor kettesben csinálni valamit. Emellett öltözz kicsit nőiesebben, de ne kûrvásan, ha ez megoldható, ha nem az se baj.

Remélem segített, kettes voltam:)

2014. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát elég szélsőséges a ruhatáram... Tehát az abszolút nőies egyberuháktól, magas sarkú cipőn át az acélbetétes bakancs, farmerdzseki, szegecses farmerig konkrétan minden megtalálható. És hordom is... :) Nem gyakran van fent facebookon, mert ő is sokat sportol. A légy kedves mit takar? Nem vagyok egy dörzspapír, de hogy lehetek vele kedves, ha nem is nagyon beszélgetünk? Nem akarok rajta lógni, meg a haverjain, mert az olyan lenne, mintha rámásznék, nem?

Amúgy milyen ruha tetszik leginkább a fiúknak?

2014. szept. 14. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahogy kerülj a közelébe, mindegy hogy:) egyébként bármi állhat jól, sőt ha változatos a ruhatárad az szuper:)

Hogy mi tetszik a fiúknak? Bármi, csak álljon jól:D Szerintem a barátnőm melegítőben és az én kapucnis pulcsimban meg mamuszban is jól néz ki.

2014. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!