Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hétig együtt és rám akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hétig együtt és rám akar mászni, mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

18/L vagyok és jövő héten utazunk külföldre ismerősökkel, barátokkal felnőttek nélkül. És 1-2 hete kezd nyomulni rám egy pasi (23), nagyon jó pasi és nagyon édes is, de van egy olyan érzésem, hogy csak le akar velem feküdni. Most tudtam meg, hogy ő is velünk utazik. A gond ott kezdődik, hogy hiába kívánom és nagyon bejön, de szűz vagyok és komoly kapcsolatot szeretnék. Nem hinném, hogy neki is ilyen tervei vannak...

Viszont ott tuti be fogja vetni magát és nem tom, hogyan reagáljak. Ha már rögtön az elején megmondom neki, hogy nekem komoly kapcsolat kell, az tuti elrontja az egész hetet...

Szerintetek mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mondd, hogy menstruálsz, az belefér egy hétbe.
2010. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
jaja ez jó ötlet :) amúgy ha nem akar rád várni, akkor jobb hogy megszabadulsz tőle, találsz jobbat
2010. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az lehet, hogy bejön a srác de gondolj bele ha úgy érzed, hogy ő csak azt akarja akkor valószínű, hogy ebből jó nem sül ki + több 100 olyan pasi rohangál kint aki szintén tetszene neked és bejönne és sztem hosszútávú kapcsolatba is kezdene veled de szüzességed csak 1 van és az első nagyon fontos! 19F
2010. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy hetet ronts el, mint a szüzességedet pazarold olyasvalakire, aki nem becsül eléggé.
2010. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy helyes pasi, meg hogy ismered valahonnan nem ok arra, hogy lefeküdj vele. Pláne nem a szüzességedet kellene rá áldozni.

Az első szexhez szerelem kell. Illetve az az ideális.

Egy 23 éves valószínűleg csak le akar fektetni, mert jó trófea vagy neki.

2010. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!