Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van a suliban egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinai kérdése:

Van a suliban egy lány aki nagyon tetszik, mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik de most határoztam el hogy odamegyek hozzá, csak nem tudom mit mondjak, illetve hogy mi legyen az első lépés...minden értelmes véleményt várok! :) 19/F
2014. szept. 20. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
felkészülni arra a válaszra, hogy "bocs de van pasim"
2014. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TEdd meg te az első lépést :) Szerintem minden lány erre vár. Hivd ki szünetre, vagy valahova sétálni. Amikor találkoztok, puszild meg az arcát, mjd hosszasan öleld meg, utána adjál még egy puszit, majd menjetek valahova sétálni. Vidd egy olyan helyre, ahol tudod jól, hogy csak egy szék van, vagy beton, és üljél le oda. Mondd meg neki, hogy nem szereted nézni, aahogy áll, és vedd rá, hogy az öledbe üljön, majd ölelgesd, puszilgasd, majd adj egy érzéki csókot neki :) Én lány vagyok, és imádnám ha egy fiú ezt csinálná velem. Viszont azt nem szeretném, h megkérdezné, hogy ha lennék-e a barátnője. Akkor nemet mondanék. Ha jól ismered, és tudood, hogy nincs barátja, ne parázz! Sok sikert :)
2014. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért fura lenne ismeretlenül ölelkezéssel meg puszival indítani nem? :o lehet csak én látom így de ez fura lenne először...a kihívom beszélgetni az jol hangzik :)
2014. szept. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!