Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok beszélni a fiukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszélni a fiukkal miért van ez?

Figyelt kérdés
valami tanácsot tudnátok adni?
2008. aug. 9. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nagy valószínűséggel zavarban vagy,mikor beszélni kéne velük.Velem is ugyanez volt,és félre is ismertek az emberek.Azonban én úgy tudtam magam túltenni ezeken a dolgokon,hogy megújultam valamilyen szinten,és sokkal több önbizalmat szereztem.Ezenkivűl -középiskolás vagyok már 2 éve-,a mostani osztálytársaimmal egészen máshogy viselkedtem,mint a régiekkel,el tudtam velük beszélgetni nyiltan,és semmi félelem nélkül.Szerintem neked is az önbizalmaddal van a gond,és ha ezt rendbe teszed,és elhiszed,hogy te is jó csaj vagy(nem kell egoistának lenned,egészséges önbizalomról beszélek),akkor neked is lesz jó sok fiú barátod,mint nekem,és párkapcsolatot is ki tudsz így alakítani.

Ezenkivül javaslom,hogy sportolj valamit,vagy legyen valami hobbyd,hogy tudjatok témázni is.

Remélem segítettem :)

2008. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kisebbségi kompkexusod van.Először vizsgáld meg,hogy egészséges-e az önértékelésed.Lehet,hogy úgy érzed,hogy kevesebb vagy a többieknél,hogy ők menőbbek,jobbak,Ha ez a helyzet,zt ajánlom,hogy keresd meg a jó tulajdonságaidat.Ahoz hasonlíthatnám,hogy ha valakinek szép a szeme,az a szemét fogja hangsúlyozni.Tehát ha te jó vagy például vlamilyen témában,azt hangsúlyozd,tünj ki vlamiben,amit úgy gondolsz,hogy a többiek is diazni fognak és te is élvezni fogod.JÓ TANÁCS,SAJÁT TAPASZTALAT ALAPJÁN,NE TÜNJ EL A SZÜRKE KÖDBEN,NE VÁLLJ SZÜRKE KISEGÉRRÉ,HA EGYSZER ELINDULSZ A LEJTŐN,NEM ÁLLSZ MEG
2008. aug. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, az önbizalom! szerintem próbálj otthon fél-1 órákat a tükör előtt beszélni. ne lássák rajtad hogy félsz, esetleg zavarban vagy! légy magabiztos! esetleg ha van fiú barátod (nem pasira gondolok), kérd meg hogy segítsen! :)
2008. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!