Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel már több hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már több hete nem találkoztunk hosszabb időre kettesben. Kívánom őt, tegyek valamit lányok? Vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogyha én nem mászok rá ezerrel akkor kb. nincs semmi. Ez mitől lehet? Én szoktam kezdeményezni szinte mindig úgy érzem. Ő miért nem? =(

Hogyha hétvégén leteperem akkor még azt hinné hogy csak arra kell. Persze ez nincs így, de a látszata nagyon olyan lenne. Nagyon élvezném, hogyha ő kezdeményezne. Nem tudom, hogy ezt hogyan érhetném el...


Hogyha ráhagynám ezt az egészet, és én nem foglalkoznék vele az jó megoldás lenne? Csak mert szerintem akkor ő is hagyná :S


2010. dec. 6. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a lányoknak elég az hogyha havonta egyszer megkapják a kisebb-nagyobb testi igényeit azt kész? :S
2010. dec. 6. 15:53
 2/4 Funktasztikus ***** válasza:
egyéniség függö sztem:D
2010. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy egészséges lányról van szó, akkor ő is kívánhatja szerintem a szexet ha hetek óta nem találkoztatok és voltatok együtt.

Ha csak! Közben ő nem feküdt le valakivel....


amúgy meg töltsetek együtt egy teljes napot mozduljatok ki, és majd csak este lendülj bele a dolgokba, lassan fokozatosan....

2010. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IIISTEN ŐRIZZ HOGY RÁHAGYD!!! még otthagy mert azt mondja hogy unalmas vagy! ne mássz rá egyből! igaza van az előttem írónak: mozduljatok ki menjetek el erre arra de nehogy ráhagyd! ha nem akarja azt úgyis megmondja és inkább ezt mondja mint azt hogy kösz szép ennyi volt unalmas vagy hetek óta nem voltunk együtt se így se úgy
2010. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!