Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta?

Figyelt kérdés
A tescoba ismertem meg egy lányt nem olyan régen.Elöször nagyon feltünően mosolygott rám..utánna bejelöltem facebookon,elkezdtünk beszélgetni.Tuti hogy nagyon bejöttem neki.Késöbb megbeszéltük hogy találkozunk. A találkozó végén adott puszit,és mondta hogy majd még találkozhatunk.Facebookon már elkezdtük megbeszélni a következő találkozót,de ő nem nagyon ért rá..egy pár napja pedig mégis úgy tünt hogy rá fog érni.Azt írta hogy majd 5 órakkor ráér,és majd elmegyünk valahova...de most sietnie kell a testvéréért,majd később megbeszéljük a részleteket.De azóta nem írt! Én pedig nem írtam neki mert gondoltam hogy akkor már nem akar velem találkozni.Ez volt 5 napja,azóta nem történt semmi.Mit csináljak,mert én nem szeretném annyiba hagyni ezt a dolgot?! Annyi hogy 4 éve már párkapcsolatban van amúgy a lány..

2014. szept. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban van, akkor szerintem felejtős. Ha akarna találkozni akkor meg találna rá időt.
2014. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez miért lehetett hogy azt írta hogy akar találkozni már az időpont is megvolt,utánna pedig nem ír vissza..miért?
2014. szept. 21. 18:04
 3/7 RRR ***** válasza:

kérdezz rá

egy próbálkozást megér

bármi történhetett

2014. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami v valaki miatt nem tudott menni.Már rég rákérdehettél volna,hogy mi van minden okés veled?
2014. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyesen kérdezzek rá vagy facebookon?
2014. szept. 21. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb nem?
2014. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy jobb.Egyébként szerintem itt már elutasítás lesz ennek a vége,mert ha nem így lenne akkor szerintem írt volna már.
2014. szept. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!