Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozáson az ex (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozáson az ex (? )

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal és hát az ő mondanivalója szinte csak az exéről szólt.

Sokáig együtt voltak, de már több mint egy éve szakítottak.

Próbáltam kérdezgetni mint afféle ismerkedésben, de ő nem nagyon volt érdeklődő irányomba.

Szinte csak pozitív dolgokat mondott róla.

Nem tudtam mire vélni, úgy éreztem mintha egy ideált írt volna le és nekem ettől jobbnak kell legyek, hogy jó legyek nála.

Úgy voltam vele, ha még egy "A volt pasim...." kezdésű mondat jó én biztos lecseszem vagy felállok és otthagyom.

Még jó, hogy türelmes vagyok.

Nektek mi a véleményetek az adott helyzetről?

Úgy gondoltam még találkozok vele egy párszor hátha ez a dolog csak az elején jött ki belőle.

Mindketten 20-as éveinkben járunk.



2014. szept. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy még szereti őt, és nem igazán fejlett érzelmi intelligencia terén, ha téged fárasztott ezzel. Hagyd ott, keress olyat, aki érdeklődő és Rád is figyel magán kívül. :)
2014. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" gondoltam még találkozok vele egy párszor"


Nekem az a véleményem, hogy én pl nem gondolnék ilyenre.

2014. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Elég fiatalon kerültek össze és sokáig(4-5 év) voltak együtt.

#2

Köszi a véleményedet, de még legalább egy találkozóba egyikünk sem fog belehalni.

Ahogy kérdezgettem, sok dologban egyeznek az álláspontjaink.

Egyébként említettem egy női ismerősömnek is azt, hogy hogyan zajlott a találka, ő is rögtön azt vágta rá, hogy "Azonnal hagyjam a francba azt a lányt mert nem lesz jó vége."

2014. szept. 21. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

nem valószínű amúgy h jó vége lenne :/


bár lehet h tényleg nem tette túl mivel gondolom akkor ez lehet az első komolyabb kapcsolatának a vége, azért ezt is vegyük bele :)


legközelebb egy olyan helyre menjetek ahol 2esben lehettek és ha megint elkezd róla "áradozni" szólj neki finoman h bocsi de most ismerkedünk vagy az exedről beszélünk ?


nem kell durván mert ha nem direkt csinálja mm hogy észre sem veszi h nem kéne akkor lehet h figyelni fog rá és majd abbahagyja vagy nem tom XD

2014. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En mar harminc vagyok, de meg egyszer sem volt olyanra precedens sem nalam sem a kornyezetemben , hogy ha egy lany csak az exrol csacsog akkor jol sulne el barmi is . Soha ne felejtsd el, ha egy no azt mondja neked, mennyire ilyen volt meg olyan az exe akkor 1: nincs meg tul rajta egyaltalan!!!! 2: te csak minuszbol indulhatsz(mivel hozza hasonlitgat)

3:amint alkalma nyilik ra hogy bekuljenek ugy ott hagy mint eb a sz....t . (ne felejtsd el azt sem, hogy bizony az ex amint megtudja hogy O+TE, Egybol felbukkan majd a szinen.

En csak azt szeretnem ha belatnad, serulni fogsz , mert sokkal konnyebb egy ilyen lanyba belezugni akinek a szive mase, mert ezek a csajok nem nyomulnak, nem erdekli mi van veled csak hogy neki jo e, es arrol nem is beszelve hogy meg ezerszer a szadba ragja majd hogy az exe ezt sem igy csinalta meg azt sem :))) szoval ha be akarod magad csapni hat adj neki meg egy talalkat es akkor megindul a lavina ami utan mar nehezebb lesz megallni, ha viszont van eszed akkor csak mondd el neki, hogy te nem azert vagy vele mert az exerol akarsz hallani hanem hogy esetleg begyogyitsd a sebeit..

bar az altalad leirtak szerint ez a lany rosszat meg nem mondott a fiurol ami meg jobban meg kell hogy erositsen abban, hogy menekulore fogd! mert ezt a lanyt dobtak nem pedig kiabrandult, es ha kozos megegyezesen alapult is a szakitas akkor is szerelmes meg! es az hogy 5 eve voltak egyutt egy eve szakitottak, es meg mindig rola beszel... nem jo jel... talan igy adja ki magabol, talan a lezarasi folyamatnak pont a kozepebe csoppentel bele ami nagyon nem jo....

de ha megis annyira nagyon nem adod fel mert romantikus hos szerelmes vagy es ugy erzed megeri majd , akkor annyit tegy meg magadert, hogy kozlod vele a szandekaid..majd azt amit a fentiekben leirtam es aztan fuzd hozza hogy, adsz neki nemi idot mig lezarja...

ez egy olyan sarkallatos pont amikor igen el tud dolni az, hogy a lany szamara te milyen szerepet toltesz be!

ha igazan erdeklodik irantad akkor kis ido mulva megjelenik nalad...ha nem akkor elfelejt, ha egybol esdekel , hogy de komolyan gondolja meg akar ismerni ...na hat akkor nehez lesz elhinni de ez az a bizonyos betoltod az uresseget, potlek vagy, utal egyedul lenni es kell neki valaki.

legy ovatos... :)sok sikert

2014. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!