Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn, kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn, kinek mi volt a tapasztalata az első találkozáson?

Figyelt kérdés

Érdekes dolog ez a netes társkeresés. Fotó, néhány adat és pár levélváltásból kialakítani egy képet és aztán találkozni vele.

Nektek mik voltak az első benyomások a partnerről? Mit szoktatok először megnézni a pasin vagy nőn, az első találkozáskor? Meg hát amikor megpillantjátok, odamentek és bemutatkoztok, mi az első dolog amit megnéztek rajta? Hova szoktatok randit adni, drága vagy inkább olcsó helyre?

Kinek mi volt a legnagyobb beégése?

Én eléggé stresszes vagyok, vártam a csajra egy kávézóban, a zsebemben idegesen gyűrögettem az iratokat, már mindenhogy próbálkoztam ülni a székben, hogy jó pózban találjon és mondom ez így jó lesz. Kb. 10 percig maradtam úgy, mint valami szobor. Hív a csajszi, (ekkor már elég sokat késett) már kezdtem örülni, lehet el akarja halasztani mert közbe jött neki valami. Ekkor azt mondja, 15 perc múlva itt van. Még idegesebb lettem, már járt a torkom az idegtől. Mondom azért csak nem fogok megfutamodni. Nem is lenne gond, ha mondjuk ebben a 15 percben még ideér, elütné egy autó vagy a fejére esne egy virágcserép, akkor elhalaszthatnánk. Megint hív, gondoltam, fejére esett biztosan egy virágcserép :D Azt csak mondta: itt van a cukrászda előtt, most jön be. Ahogy megláttam leesett az állam, milyen dögös buxa.

Sokkal szebb mint a fotón.

Bejön, én felállnék hogy odamenjek, de mivel végig mozdulatlanul ültem a tökéletes pózban, a lábam úgy elzsibbadt, nem tudtam mozgatni. Tehát felállok az asztaltól, elindulok és egy marha nagyot estem. Ő ezt meglátván, odarohan, én felállok és elkezd leporolgatni kérdezvén: ugye jól vagy? Nincs semmi bajod?

Nekem meg már csak a borosüveg hiányzott a kezemből, most magyarázkodhatok hogy nem vagyok ám piás, nem azért estem el. Majd bemutatkozott: Szia Kati vagyok! Én meg - most vajon mit is kéne mondani? - Kiváló áru vagy mancikám! :D

Voltatok ti is így, hogy leblokkoltatok és nem tudtatok megszólalni?


Elképesztő mennyire megváltozik az ember viselkedése ha zavarban van. De a nőket se kell ám félteni. Én voltam úgy hogy kinthagytam a kocsiba a pénztárcám, bent ülünk a cukrászdába, már éppen fizetnénk, mikor rájövök kintmaradt a kocsiba a tárcám, ami 3 utcával odébb volt. Mondom a nőcinek, kimegyek érte. Ő meg: nem mész sehova mert le fogsz lépni, én meg fizethetem ki a számlát. Hagyd itt a kocsikulcsot. De mondom akkor hogy nyitom ki? Ja tényleg. Akkor a telefonod.



2012. júl. 10. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első netes randimon majdnem megerőszakolt a csaj a saját kocsijában ... :-P


37/F

2012. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen, mit nem tesz ha valaki jol néz ki.
2012. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik elég jól sikerült, kávézóban ültünk 1,5 órát beszélgettünk és nem volt semmilyen cikis eset közben. Viszont egy másik srác kb 20 perc után már rátért volna a szexre, amit én elég gyorsnak tartottam első találkozásnál, így szegényt jól lelomboztam. :D

De a tiéden most felnevettem..ez az utolsó sztori haláli :D

2012. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja a 18/L lemaradt :D
2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ez nagyon tetszett:)

(én is estem már nagyokat az utcán,de én ilyenkor még ott ülve nevetek is magamon egy jót)


Velem is volt ilyen régebben..

Találkoztam egy sráccal előtte sokat beszélgettünk neten...

élőben nem mert megszólalni..csak nézett nagy szemekkel...gondoltam h kínos a csend,így én beszéltem eleget.Hazajöttem a találka után..jön az sms,hogy találkozzunk még és h leblokkolt,ne haragudjak.

2.találkán már pár szót beszélt.

3.találka első értelmes mondat:

"JÖSSZ SZOBÁRA?NEKED IS JÓ LESZ!"

(mint kiderült ezen gondolkozott 3 napig hogy ezt hogy fogalmazza meg)

Hát meglepődtem,ma már csak nevetek az egészen.

2012. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:DDD


nekem kettő volt. az egyik egy udvariatlan, randiképtelen hülyegyerek volt :D


a második pedig álom *-*


19/L

2014. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!