Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés

milyen volt?

jó vagy kiábrándító?

azzal történt akivel szerettétek volna?

hány éves korotokban történt?



2014. szept. 22. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

jó volt, nem bántam meg, sőt. különösebb előre megtervezett elvárásaim nem voltak, tudtam mire számítsak, és elméletben hogy kell jól csinálni.


mi is bulihelyen voltunk, én se ismertem igazán. nem voltunk berúgva, max egy ital és hosszú szemezés után egyszercsak megvolt. Kifejezetten jól csókolt, nagyon puha szája volt és szép szemei.

19 voltam.

2014. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Némelyik elég vicces:D
2014. szept. 26. 17:39
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

hát jó volt, de nem azzal akivel szerettem volna

8 éves voltam XD

13f

2014. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
66%
Szerintem nagyon jó, bár nincs sok viszonyítási alapom. Egy szórakozóhelyen történt nyáron, miután megtaláltuk egymást végig egy sráccal táncoltam, aki ráadásul jól nézett ki, olasz volt és 25 éves :D Beszélgettünk is valamennyit angolul, és egy idő után mindkettőnk részéről megvolt a vonzalom, és egyszer csak megtörtént. Nem biztos hogy ő az akivel elképzeltem volna, de jól alakult. 16/L
2014. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

14 évesen, avval a fiúval akivel akartam (ha a csókos csókopt vesszük.. ha a szájrapuszit, akkor az apámmal volt kb 5 éves koromban xDD). Hazafelé jöttünk egy kirándulásról (évfolyamtársam, és ugye a két osztály egy busszal ment), amikor már csak fél óra volt a haza érkezésig, felelsz vagy merszeztünk, és én azt a feladatot kaptam, hogy csókoljam meg, persze nem mentem bele. Majd a végén, amikor mindenki leszállt, csak mi ketten + még egy-két emberke volt ott, odahajoltam hozzá és megcsókoltam. Nem volt hosszú, max. 6 mp, de nekem nagyon tetszett. Még mindig bizsergető érzés, ha rágondolok :3 A 2. első csókunk meg egy suli-buliba volt, (két nappal az első után) direkt került, engem a sírás kerülgetett, de aztán odajött hozzám az egyik haverja és azt mondta, hogy csókoljam meg őt (azt a fiút, akivel ugye először csókoloztam), én meg odamentem és megcsókoltam, ő viszonozta, bömbölt a zene, az egyik tanár meg vakuval fotózott, de attól függetlenül nagyon jó volt! <3 (Neki is amúgy ezek voltak az elsők, mindketten 14 évesek voltunk)

14L

2015. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

vicces volt :D

azt hittem jobb leszek majd, szóval is-is :D

azt terveztem anno, hogy majd a barátommal ha lesz,de úgy jött ki,hogy az egyik legjobb haverommal, mással kellett volna.

14/l voltam

2015. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Jó volt :D

Igen. Osztálykirándulásról jöttünk hazafele a buszon, egymás mellett ültünk és elcsattant. :D

Mind a ketten 14 évesek voltunk.

2016. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
15 évesen volt az első. A srác akivel történt szimpatikus volt de kapcsolat nem lett belőle. Nagyon jó volt.
2017. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Volt egy fiu aki bevallotta nekem hogy tetszem neki mikor reszeg volt es nem emlekezett ra h elmondta nekem masnap.

A kovi bulin o volt a sofor igy nem ivott de en se sokat viszon a 2 buli kozt eltelt 2 3 honap az alatt elegge bele estem es ugy tettem mintha full reszeg lennek megcsokoltam es nagyon sokaig csokoloztunk aztan masnap ugy tettem mintha nem emlkeztem volna ra es oda jott elmondta es mikor elmondta volna hogy tetszek neki megcsokoltam aztan mondtam h a 3 honapja rendezett bulin mar elmondta ❤

2017. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!