Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakori az hogy 22 evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az hogy 22 evesen semilyen parkapcsolatom nem volt? Massal is elfordult ez? 22Fiu

Figyelt kérdés
Plussz meg eleg sok lanyt mar megkerdeztem hogy beszelgethetunk ,vagy jarhatunk(lehet utobbi nem kellet volna megkerdezni?) Hetero vagyok.Nincs okom szegyenkezni olyanok miatt sem hogy barkit is kihasznaltam volna a szexert,vagy kijatszottam erzeseiben.Magamat nem tartom okosnak ,se szepnek,hat akkor valoszinuleg kicsusztam az ember katekoriabol??!!

2014. szept. 23. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Most sajnáltatod itt magad? Ha igen akkor szarjál szöget. Ha nem akkor igen képzeld mással is előfordult. Nabumm.
2014. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Magamat nem tartom okosnak ,se szepnek" na itt lehet a gond. Az első benyomásnál szerintem sokat számít a kisugárzás ami egy önbizalom hiányos embernél nem túl pozitív. Persze nem azt mondom hogy legyél öntelt és becsüld magad túl de az szerintem sokat segít ha el tudod magad fogadni olyannak amilyen vagy.
2014. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lanyokkal megesik azt mar hallotam 24-25 eves koruking no pasi aztan meghazasodik.(Manapsag egyre ritkabb)Szerintem a lanyokban van hiba ,mar pedig ott hogy nem mindig (fogjakfel dugni jo)
2014. szept. 23. 14:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Gazos ez a szitu,na mizu,mizu,mizu?Lesz bugyiba vigasz!Addig is I will pay tons of cahs for bitches!Enjoy your life!!
2014. szept. 23. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Na most pofázzá joskagyerek!
2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomd el magad.
2014. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

joskagyerek fenegyerek ,szajba vag lesheted,orrod verzik,pofad lapos ilyen a joska gyerek tockos,(:

Valaki nm fejte meg a tehenet reggel!:dd

2014. szept. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!