Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem érdeklem a lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem a lányt? 17/F, szűz, sosem volt párkapcsolatom, félénk vagyok a lányokkal szemben.

Figyelt kérdés

Előző nap bejelölt facebookon egy lány és amint visszajelöltem elkezdett nyomulni és nagyon akart velem találkozni már aznap, de mivel egész nap beszélgettünk chaten ezért este 11-kor már nem akartunk találkozni, késő volt. Megbeszéltük, hogy másnap elmegyünk valahová. Másnap már én írtam rá, de hamar válaszolt és megint jó kis kommunikációba keveredtünk. Megbeszéltük, hogy az Örsnél találkozunk 8-kor. Kicsit késtem, de megtaláltam a lányt, élőben sokkal jobban tetszett mint facebookon, amikor megláttam kicsit fel is csillant a szemem. :) El is indultunk gyalog arra amerre ő vezetett, mert azt mondta tud egy jó helyet, hosszadalmasan beszélgettünk, leginkább ő, de mindíg hozzá tudtam szólni én is valamit. Elmentünk egy szép helyre ahol folyik egy folyó és van egy pad, oda leültetett, hogy pihenjünk egy kicsit. Hosszadalmas szemezgetés után egyre inkább tetszett a lány, amikor mélyen a szemébe néztem elnevette magát, nagyon aranyos volt. :) Még több hosszadalmas sétálgatás és beszélgetés után hívta a barátnője tőlük, hogy sírnak a kutyák és le kéne vinni őket sétálni, ekkor gyorsan felugrottunk hozzájuk és ugyan csak elmentünk sétálni a kutyákkal, ekkor a lány barátnője kihajolt az ablakon és megkérdezte a lányt, hogy jól csókolok-e. Miután még sosem volt ezelőtt párkapcsolatom és szűz vagyok, ezért elég kínos volt nekem az a hallgatás a kérdés után... :) Meg kellett volna csókolnom már rögtön az első napon? Én úgy gondoltam, hogy nem tolakodok, úriemberes stílusom van. Miután kisétáltattuk a kutyákat, felmentünk hozzájuk, egyből mindenfélével kínálgattak, de én nem kívántam semmit. Ezzel is elszúrtam? Megismertem a barátnőjét, kifaggattak, hogy szűz vagyok-e még és hogy meddig tartott a leghosszabb párkapcsolatom, ennél a pillanatnál kicsit cikisnek gondoltam, de beismertem, hogy szűz vagyok és még nem volt párkapcsolatom, ekkor a barátnője nagyon elkezdett cuki-zni, hogy milyen aranyos és normális vagyok. :D Na de ez nem is lényeg, a barátnője elhatározta, hogy összehoz minket... A lány ágyán ültünk és TV-t néztünk, szokásos beszélgetések mellett és a lány egyre inkább elkezdett hozzám közeledni, végül a vállamra hajtotta a fejét, én szerencsétlen meg nem mertem először a kezem a vállára tenni ezért a barátnője bökdösött a lábával, és csúnyán nézett rám, hogy csináljam már. Megtörtént, kicsit kínosan éreztem magam, dobogott a szívem mint állat és meredten bámultam a TV képernyőjét. A szemem sarkából láttam, hogy a lány engem néz, néha odafordultam és szemeztünk, de nem történt semmi. Meg kellett volna csókolnom? A következő pillanatban már úgy vettem észre magam, hogy az ágyon fekszünk és a fejét a mellkasomra hajtja, kezével a mellkasomon birizgál én pedig ölelem és simogatom a hátát.(nem volt szex, ruhában voltunk) Mivel eddig még sosem kerültem ilyen közeli kapcsolatba egy lánnyal, elég mélyen érintett a dolog, úgy éreztem szerelmes lettem. Néha ugyan úgy felém fordult és elkezdett a szemeimbe nézni, én meg folytattam a háta simogatását. Ekkor is csókot kellett volna? :\ Csak nem mertem még bókolni sem mert a barátnője ugyan úgy ott ült tőlünk nem messze az ágyon és kellemetlenül éreztem magam, hogy bármi ilyesmit tegyek, úgyhogy csak néztem mélyen a szemeibe és mégjobban megszerettem a lányt. :(( Hajnali 3 körül volt az idő, szombati nap, 2013 szeptember 14, a barátnője elkezdte mondani, hogy lassan már haza kéne mennem, 10-20 perc múlva a legnagyobb bánatomra kikelt az ölelésemből a lány és mondta, hogy jön velem, elkísér a buszmegállóba. A barátnője is jött, mondta, hogy forduljak el mert öltözik, odamentem az ablakhoz és miközben öltözött kitekintettem rajta. Ekkor is nagyon kellemes hátulról átölelés ért a lány részéről, éreztem valamit... de sajnos továbbra is az ablakon kívülre kellett tekintenem, nem fordulhattam meg, mert akkor a barátnője lecsapott volna. :D Lehet ezt is viszonoznom kellett volna. Végül felöltöztek és elkezdtünk kisétálni a megállóba, a lépcsőn lefelé mászva átkaroltam a lányt és a buszmegállóig úgy mentünk el. Utána láttam rajta, hogy remeg, annyira fázik, a legnagyobb szeretettel öleltem magamhoz, hogy felmelegítsem, nem is ellenkezett, pár percen belül kijött a karjaim közül és egy kicsit távolabb állt, utána én zsebre tett kézzel vártam, hogy megint elkezdjen közeledni vagy legalább a szemembe nézzen. Elkezdtek beszélgetni a barátnőjével mindenféléről én meg ugye nem tudtam hozzászólni, mert teljesen el voltam varázsolva a lány által, tehát hallgattam. Amikor láttam, hogy jön a busz és itt a búcsú ideje, egymás szemébe néztünk, gondoltam, hogy most erős leszek és lassan közelítek hozzá, hogy megcsókoljam, legalább csak egy szájrapuszival, de sajnos ahogy közeledett az ajkunk egymáséhoz inkább az arcát nyomta oda. :\\ Majd a barátnője ezt látván elkezdett nevetni, sima arcra puszival váltunk el végül. Este hazaérve írtam neki viberen, hogy hazaértem és nagyon jó volt a ma este és megkérdeztem mikor ismételhetnénk meg, erre azt írta, hogy nem tudja, egy kacsintós smiley-al a végén. Mivel nagyon el voltam varázsolva, kicsúszott egy ilyen szó: "Elmondjam, most az érzéseimet, vagy majd élőben?"

Erre azt írta, hogy mondjam, erre úgy válaszoltam, hogy nekem élőben jobban esne és őszintébb lenne. Egy kis hallgatás után azt mondta, hogy megy aludni, ne haragudjak, de nagyon fáradt, másnap beszélünk. Alig bírtam elaludni, éjjel 4 órától kb reggel 10-ig bírtam aludni, akkor viberen köszöntöttem egy jó reggelt-el és megint egy kicsit áradoztam, hogy mennyire jól is esett nekem ez az összebújós, arcra puszit adós dolog, nem írt rá semmit... Utána nem bírtam ki, hogy ne írjak rá, körülbelül percenként kérdezgettem mindenféle felesleges és unalmas dologról egészen kb 3 óráig. Tudni kell, hogy ő reggel 8-kor kelt, mert a nagymamája szülinapjára készültek és dél körül indultak el. Mivel eszembe jutott, hogy megfojtom a sok értelmetlen kérdéseimmel ezért elhalasztottam és nem írtam semmit egészen este 6 óráig. Ekkor azt mondta, hogy ha nem ír vissza nekem akkor elfoglalt, tehát most nem fog visszaírni. Amikor ezt írom, akkor már 10 óra van és nem tudom eldönteni, hogy nekem kéne-e írnom, hogy terrorizálás-e, vagy inkább várjak mondjuk holnapig amíg ő keres és ír rám? Én úgy vettem észre, hogy tegnap óta elveszett az a lelkesedés amivel rám írt... Nagyon nyomultam vagy mi lehet a probléma? MIT TEGYEK?! :(



2013. szept. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rágörcsölsz valamire... ráadásul ennyire, azzal csak a saját életedet keseríted meg. Lazábban már
2013. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok búza, csak ez volt az első élményem egy kedves lánnyal és valahogy mélyen érintett, pedig ezidáig betonnak tartottam magam. :))
2013. szept. 15. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:

1-2 feles lehuzod egy csomag rágó hogy nem érezze a pia szagot.

Ugyan ilyen vagyok mint te én csak pia alatt tudok felszabadnulni a lányoknál rágörcsölök mindenre.. kib@aszott idegesitő

persze nem földre inni magad hanem csak , hogy feloldodj egy kicsit

2013. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ha jól értettem, és ez az a nap, amikor családi esemény volt, akkor egyértelmű, hogy nem ér rá írogatni.

Szerintem egyértelmű, hogy első körben mennyire felkeltetted az érdeklődését, és a reakciói alapján, nem voltál aznap kiábrándító, sőt, próbálkozott...Ne szúrd el ezt az erős kezdést azzal, hogy ennyire ráparázol! Most elérkezett az az idő, hogy a tettek mezejére lépj legközelebb, elég szóval traktáltad már. Véletlen se kérdezgesd az esetről vagy ilyesmiről, mert kiábrándító, ha (jól mondtad) egy srác megfojt. Ja és mint lány, hidd el nekem, az egyik legvonzóbb dolog a magabiztosság, ne tűnj nyuszinak!

2013. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jól esik! :D
2013. szept. 15. 23:01
 6/11 anonim válasza:

szerintem sem gáz ha ma még nem írt. hanyagold egy kicsit nem menő ha folyamatosan kérdésekkel bombázod. és igen meg kellett volna csókolnod. a 2. és 3. alkalommal mindenképp, de én már akkor megtettem volna mikor kihajolt az ablakon a barátnője.

(persze az is lehet hogy azt akarta hogy Őt csókold meg mert hármasban szeretnék :P)

2013. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aludj még egyet!! :DD

Holnap(vagyis már ma...16-án) meg a sulija utánra hívd el randizni! Szünetben telefonálj rá vagy valami!! :D

2013. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy semmi gáz nincs... tuti bejössz neki, és gondolom nem utált meg, mert picit félénk voltál!

És kicsit túl sokat kerested, igen! :D

2013. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a mai irogatásaim után ezt kaptam válasznak:

Szia mark vagyok a [lány] velem van ne zavard ocskos

erre csak annyit tudtam mondani h az konkrét...

2013. szept. 16. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon meg... Írd neki, hogy nem érdekel a Márk, hanem csak a lány! Nyomulj tovább! ;)
2013. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!