Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ilyenkor már csak napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyenkor már csak napok kérdése, hogy összejövünk?

Figyelt kérdés
Hát, próbálok rövid lenni. Az a helyzet, hogy egy fiúval pár éve ismerjük már egymást, és nagyon lassan nyíltunk csak meg egymás előtt, úgymond ki kellett a alakulni a kölcsönös bizalomnak. Az utóbbi hónapokban egyre többet beszéltünk,és egyre komolyabb témákról is, mint család, érzelmek, munka, jövő, stb. Telefonon is gyakran hív, most már én is őt. Azt szerintem már lehet mondani, hogy barátok vagyunk, sok időt töltünk együtt. Most viszont már kettesben is egyre többször vagyunk, nem tudom, ezek a találkák egyáltalán randinak nevezhetők-e. Ilyenkor én mintha lebegnék, időérzékem sincs, imádok vele lenni. Mikor elköszönünk, mindig megpuszil. A kérdést azért így fogalmaztam, mert egészen nyárig kapcsolatban volt, amit én tiszteletben de most már nincs barátnője. lehet, hogy most jön el a fordulópont nálunk? Igazából érződik szerintem, mennyire bizonytalan vagyok azt illetően, hogy egyáltalán tetszem-e neki, ezt egyébként nehezen tudom elképzelni. Nincs velem különösebb probléma se mentálisan, se külsőre, csak nekem ő annyira tökéletesnek tűnik, hogy ha ép ésszel belegondolok, nem kellek neki, mint barátnő. Viszont vannak jelek, amik nem ezt mutatják. Ezek közül írok még párat: ha ülünk egymás mellett, nagyon közel hajol, szinte érzem a leheletét. Életének minden apró történését megosztja velem. Mindenre emlékszik, ami közös élmény, még évekkel korábbról is. Minden barátjának bemutat, azt akarja, hogy velük is jóban legyek. Rajzol nekem, csokit kapok tőle. Meghív kávézni, és mondja, hogy várja, hogy találkozhassunk. Különböző helyeken megérint, pl. hát, csípő, láb (de légyszi ne gondoljatok rosszra). Mindig mondja, hogy vigyázzak magamra. állandóan meg akar nevettetni. Na jó, ennyi elég, már így is sok lett, ne haragudjatok. Annyi még, hogy nem vagyunk gyerekek (20-as évek eleje), mint írtam, neki volt már kapcsolata, nekem viszont még nem. Én nagyon bizonytalan vagyok, ez szerintem kiderült. Ezért köszönöm, ha tudtok segíteni.

2014. szept. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Több, mint valószínű, hogy összejöttök :) Drukkolok nektek :)

26L

2014. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szépen induló kapcsolatnak tűnik!! :-)
2014. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg így is lesz :) De azért nembaj ha te is egyértelműen jelzed neki, hogy szabad az út :) Hajrá! :)
2014. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon-nagyon valószínű, hogy részéről is kölcsönös a dolog. Te meg teljesen bele vagy zúgva. :) Szerintem ebből simán lesz kapcsolat, csak tényleg Te is érzékeltesd vele, hogy nem lenne ellenedre, sőt.
2014. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!