Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam? Ilyenkor mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam? Ilyenkor mire gondolhat?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 3. randim egy lánnyal és elbúcsúzáskor adott 2 puszit. Majd visszahúztam és akartam addni neki egy szájrapuszit. De egyből oldalra fordította az arcát. Szóval nem lett. Minden randi eddig kora délutántól estig tartott. És szoktunk viccelődni hogy ha nálam alszik akkor reggel kiszedem az ágyból ha nem kel ki. No meg minden este beszélünk. És nem riad meg az érintésemtől sem. Viszont nem rég lett vége az exével...Elronthattam hogy megpróbáltam?
2014. szept. 1. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Ne hibáztasd magad. Ez még lehet annak az oka, hogy nincs túl az exén, de ha ilyen jól kijöttök,akkor szerintem nincs más gond. Adj neki még egy kis időt,amúgy az hogy 3. randi nem mond sokat, inkább időtartam kéne...
2014. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3-4 hete ismerem
2014. szept. 1. 21:24
 3/5 anonim válasza:
hagyd hogy picit átgondolja a dolgokat és mutasd meg neki azért h nem csak barátságot szeretnél. Lehet csak rossz napja volt, vagy nem akarja elsietni.
2014. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3-4 hét még annyira nem sok. Ha komolyabban gondolod vele adj neki még időt, és magadnak is hogy megismerd. És nem kell attól félned hogy más elkapkodja, szerintem még az exén törögeti a fejét,szóval kell még idő.
2014. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy úgy érzi ez még nem megy neki. És hogy ott kéne hagynom, mert zavarja hogy nem esik nekem jól ha visszautasít és aggódik hogy ezzel megbánt. Erre még is mit lehet mondani? Mert később ez elmúlik és akkor minden jó lesz.
2014. szept. 2. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!