Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek vele beszelgetesbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek vele beszelgetesbe?

Figyelt kérdés
Szoval. Van egy fiu aki nagyon tetszik, egy evvel jar felettem, meg nem beszeltunk. Hogy kezdhetnek el vele beszelgetni?

2014. szept. 25. 20:58
 1/2 anonim válasza:

Szia!

nincs esetleg valami kozos ? marmint esetleg sportkor, vagy barmilyen szakkor ahol kozelebb tudnatok kerulni?

az, hogy menj oda es kezdj el vele beszelgetni..hat ha vagany vagy hajra... en nem tudtam sohase megtenni.

De szerintem az is hatasos lehet , szoval ha belevalo vagy , akkor hajra.

van esetleg kozos baratotok?

2014. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a sulin belül nem jár semmilyen szakköre. A közös barátnak megpróbálok utána járni, de még csak 2 hete járok ebbe a suliba :) És milyen indokkal menjek oda beszélgetni hozzá? De igazából maximum 2x látom egy nap, akkor is a folyosón sétálva, vagy tesiórán. Mert ugye 3 osztálynak egyszerre van tesije, és egy helyen van az öltöző. Esetleg még valami tipp?
2014. szept. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!