Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek beszélgetésbe...

Hogyan kezdjek beszélgetésbe egy lánnyal? Internetes beszélgetés.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel ask.fm-en (ilyen névtelenül kérdezgetős oldal, de tudta hogy én vagyok)beszéltem pár szót, párszor találkoztunk élőben szia-szia, ennyi. Szeretnék vele jobban megismerkedni és úgy érzem talán ő is. Mivel kezdjem a beszélgetés? Van egy olyan sejtésem a miujságra a semmi különös lesz a válasza és ott meg is állna a dolog.

2014. ápr. 16. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Ha sehonnan, akkor gáz, mert nem tudsz mivel beszélgetést kezdeményezni. De am a mi újság a suliba jó kezdés
2014. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem ismerjük egymást.... Csak látásból, tudjuk egymás nevét tudjuk, hogy ki kicsoda köszönünk egymásnak ha találkozunk de ennyi... Szóval nem is tudom mi érdekli stbstb. tudom nehéz így, de jó lenne megismerni...
2014. ápr. 16. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem, de nem jövök rá, hogy mi az oldal értelme, miért kell kérdéseket feltenni, és válaszolni rá?
2014. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Az ask.fm-re, hogy lehet regisztrálni? és milyen korúak vannak ott? értelmesek is vannak?:D
2014. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van aki látja értelmét számomra inkább időtöltés vannak értelmesebbek is nekik szívesen olvasom az írásaikat. Javarészt fiatalok vannak. Regisztrálni a regisztráció fül alatt lehet, de valamelyik nagyobb közösségi oldalon át is be tudsz lépni.


de térjünk vissza a kérdésemre mert elég tanácstalan vagyok.... Tudom nem könnyű ahelyzet de valahol el kell kezdni...

2014. ápr. 16. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sem ismertem a kiszemeltemet csak látásról és én abból az okból írtam rá, hogy mikor lesz ez és ez, mert pont akkor valami bál volt a sulinkban... Jól elbeszélgettünk viszont az én szándékom nem jött össze mivel neki más tetszett akkor, de remélem, hogy neked tudtam segíteni. Sok sikert a csajhoz :)

16/F.

2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem egy iskolába járunk, de ez is egy lehetőség. Köszönöm.
2014. ápr. 16. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nagyon szívesen! :)

Egyébként keress valami kifogást, hogy rá tudj írni, bármit :)

2014. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem lesz könnyű, mert ugye nem ismerem, de majd valahogy :)
2014. ápr. 16. 18:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha húsvétkor ráírnék kellemes ünnepeket kívánva, utána rákérdeznék, hogy telik a szünet? Akkor már el indul valamerre a beszélgetés.
2014. ápr. 18. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!