Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többet ne randizzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet ne randizzak vele?

Figyelt kérdés
Első találkozásunk volt. Elvitt étterembe, de nekem kellett fizetnem, amit kértem. Továbbá ő csapvizet kért inni üdítő helyett azzal az indokkal, hogy az ingyen van. Egyébként egy jómódú budai fiúról van szó, akinek nem kell megnézni, mit engedhet meg magának.

2014. szept. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak tesztelt téged.

nekem természetes, hogy én hívom meg magam, vagy felváltva egymást. de ha ő külön kihangsúlyozza, hogy mihez tartsam magam, akkor a hozzáállása miatt tényleg nem találkoznék többet vele.

2014. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy minden alkalommal meghívjanak, de szerintem az a természetes (legalábbis az előzőeknek természetes volt), hogy első alkalommal mindenképp meghívom a lányt. Ezen a csapvízen is meglepődtem, sosem tapasztaltam még senkinél, hogy azt kérjen, mert ingyen van.
2014. szept. 28. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én elveim szerint, ez egy alpári paraszt, és még "zsidó" is. 21F
2014. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fején találtad a szöget. Tényleg zsidó, nem csak a viselkedése, hanem a származása is. Nagy orr, göndör haj, bőrhöz nőtt fül. Ez még nem lenne nálam kizáró ok, de ha már az elején sajnálja rám a pénzt, mi lenne később?
2014. szept. 28. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

miért, mi lenne később?

soha nem gondolkoztam ilyeneken.

első vagyok.

2014. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!