Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kellemetlen volt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen volt. Felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és elkezdtünk találkozgatni, kezdett komolyabbra fordulni a dolog, csók már volt, jól kijöttünk egymással. Ma este eljöttünk hozzánk, én csináltam kaját, múlt héten náluk voltam. Jó környéken lakom, nagy családi ház stb. Megjegyezte hogy puccos házunk van, meg mondta hogy "legközelebb az X6-ossal gyere ne sétáljunk" meg nagyon kérdezgetett az anyagi helyzetünkről, hogy mit dolgoznak a szüleim...pedig olyan jó volt eddig minden tökéletes volt :/
2014. szept. 29. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi a somfa az az X6-os?
2014. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeretem te túlzod el a lány szavait:D vannak kultúrák, ahol ezt nem sértő megkérdezni:-)
2014. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretek emiatt hazahozni lányt.. amúgy meg talán ennyi miatt még ne hagyd ott, de ha továbbra is ilyen anyagias lesz akkor mondd meg neki hogy ez mennyire zavar és ha nem változtat rajta akkor gondold újra.
2014. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1# látom kiragadtad a lényeget. egy BMW típus.
2014. szept. 29. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

kerdezo- ne legyel paranoid, ha a penzedre menne hallgatna es kijelentene hogy neki nem szamit a penz, kozben aprankent kerne ezt-azt... az en baratom is gazdag, es a szulei telebeszeltek a fejet, hogy a penze miatt jarok vele, most ezzel mit kezdjek,... pedig olyan jo volt eddig minden.

Most ez miatt nem is fogok vele osszekoltozni, nehogy azt higgye a rohadt penzere hajtok.

2014. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
BMW? Ha mondjuk szóltál volna, hogy kisebbségiek vagytok, akkor egyszerűbb lett volna átlátni.
2014. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja felejtsd el a csajt, ha zavar, hogy kiemelten fontosak neki az anyagiak (finoman fogalmaztam). Jó ízlésű ember nem nyáladzik X6 után, vagy van neki, vagy nincs. :D
2014. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán érdekelheti, hogy mit dolgoznak a szüleid, ne vonj le túl gyorsan következtetéseket, mert lehet, hogy tévesek. Várj ki.
2014. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát elég felszínes lehet.. Szerintem még ne felejtsd el , inkább teszteld le. Pl. add elő,hogy most nagyon le vagy égve meg nagy gáz van otthon stb. ha marad akkor jó , ha meg nem , akkor kibújt a szög a zsákból. Sok sikert!
2014. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"legközelebb az X6-ossal gyere ne sétáljunk"


Szerinted??

2014. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!