Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20+korban hogy zajlik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+korban hogy zajlik egy első randi-gondolok itt arra, hogy csók, kézenfogás van-e?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 16:57
 1/4 Froncsi ***** válasza:
0%

20+ korban szerintem ez a minimum.

Ha az első randin nincs csók, kézenfogás, akkor szerintem a nő kapásból elkönyveli, hogy ebből nem lesz semmi.

2014. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csók hogy a tökömbe ne lenne?


Ha egy lány nem engedi, hogy megcsókoljam az első randin, alapból úgy állok hozzá, hogy nem is akar tőlem semmit és nem keresem többet.

2014. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen első randin volt csók..s mikor megérkezett a fiú, első dolga volt,hogy megkérdezte,hogy akarom-e a kezét fogni.Az első szájra puszinál még kért engedélyt, de mikor a csókra került a sor, szó nélkül megtette.
2014. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Én alapból nem fogom meg senki kezét, mert szerintem idegesítő dolog. A csók meg attól függ, mennyire szimpi a tag és hogy jön ki a lépés.

Van, akivel nincs kedvem csókolózni első randim, van, akivel a szex is belefér. Totál személyfüggő.

2014. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!