Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hagyjam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam? Vagy csak várjak vele?

Figyelt kérdés
Két hete beszélek egy lánnyal (18) az elején nagyon jól indult (kiderult hogy már régota tetszek neki) már 3x találkoztunk is és a csók is megvolt és azt mondta hogy ezzel a kapcsolatos dologgal még várjunk ezt jó jelnek vettem mert hát nem mondta azt hogy nem meg elöbb jobban meg akarjuk ismerni egymást.....de már 3 napja nem beszélünk eddig mindig (minden nap) keresett,irt es ugyan ugy en is kerestem öt. Várjam mig ő keres engem?

2014. okt. 4. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ti valami szabály szerint haladtok hogy ki hányszor keresheti a másikat? Írj rá, ne tökölj.
2014. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet megfogadom a tanácsod :) várom a további válaszokat :)
2014. okt. 4. 02:17
 3/4 A kérdező kommentje:
ok
2014. okt. 4. 02:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Már megint a harci lekvár??? Évek óta szajkózzuk...


A kérdésre az a válasz, hogy ha akarsz valamit, akkor ne várd, hogy ő lépjen. Keresd te, és max. lekoptat. Ha nem keresed, akkor lekoptatásra se kell energiát pazarolni, mert magától elhal a dolog.

2014. okt. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!