Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolából aki nagyon tetszik. Velem egykorú csak másik osztályba jár. A héten egy nap délután van közös óránk és ott beszélegettünk, másnap a nevemet kérdezte meg, aztán bejelölt facebookon. Én visszajelöltem és bekövettem instagramon xdd Akkor likeolta pár képemet és is vissza neki, és rámírt facebookon. Aztán megadta a mobilszámát és elkérte az enyémet. Másnap beszélhettünk a suliban, következő nap már csak köszöntünk egymásnak. Még aznap rámírt, hogy hogy vagyok meg ilyenek, én válaszoltam és kérdeztem vissza tőle, ami neki 10 percig tartott mire válszolt. Én kérdeztem meg dolgokat róla, de ő csak sok időre rá válaszolt rájuk, meg volt amire nem is kérdezett rá hogy én mit gondolok róla meg stb. Következő nap csak köszöntünk megint egymásnak, most meg itt a hétvége és nem beszéltünk. Szerintetek tetszek neki? vagy csak játszik?

2014. okt. 5. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejöttél neki, de meggondolta magát. Aztán majd kiderül. Lehet, hogy elfoglalt volt, vagy valami. Az is lehet, hogy mindenkivel így barátkozik, de én azért azt gondolom, hogy elsőre nem voltál neki közömbös.
2014. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi! :)

update: megkérdezte hogy van-e barátom. :D

2014. okt. 9. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az már egy elég pozitív fejlemény szerintem ;)
2014. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!