Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen jeleket adtok annak a lánynak, aki tetszik vagy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jeleket? Ha odamegyek beszélgetni és elhívom valahová, az szerintem elég egyértelmű jel.
2010. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ha félénkebb a pasi és nem mer lépni?
2010. jan. 22. 16:56
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mosolyog, kerüli a kiszemelt lány tekintetét, zavarban van, és nem fog lépni. Így neked kell beszélgetést kezdeményezni.
2010. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha mosolyogtok fiúk az már jó jel?
2010. jan. 22. 17:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig mosolygok, de ezzel nem mindenki van így. Én nem tudok sajna rosszkedvű lenni.
2010. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha mosolygunk akkor az azt jelenti, hogy tetszik nekünk a kiszemelt lány :)
2010. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Bámulom a lányt. Nem tudom hogy lehet-e szemezésenk tekinteni, mert én nem veszem le róla a tekintetem, képes vagyok hosszú percekig bámulni.

2. Ha már kezd eléggé hülyének nézni, akkor nem az arcát bámulom, hanem a lábát, kezét, egyéb testrészeit.

3. Megkérdezem tőle, hogy nincs-e kedve d*gni.


Tudom, most azt hiszitek hogy poénkodni próbálok és hogy viccből írtam le. Pedig tévedtek.

2010. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ez bejön neked általába?
2010. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20:16 ez mekkora :D A 2. pontig egyetértek, de a 3. pont távol áll tőlem :D:D:D (ha ez tényleg bejön akkor tájékoztass mindenképpen, mert akkor új életet kezdek :D)
2010. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Attól függ, ki az a lány :)

Ha egy ismerős, akkor többet beszélgetek vele, mint korábban, s elhívom sétálni, a többi meg megy magától...


Ha egy vadidegen, aki nagyon tetszik, akkor azzal először szemezek. Ha látom rajta, hogy örül neki, akkor leszólítom, s megismerem :)


17/F

2010. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!