Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen jeleket szoktak adni egy fiúnak, hogyha szerelmesek belé vagy csak tetszik neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
pukiznak
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nedvesedik a nuni
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam, de jót röhögtem, köszi! :D Gondolok itt olyanra mint pl. hajborzolás vagy hasonló. Értelmes válaszokat köszönöm.
2011. jún. 25. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Körbevigyorogják a fejüket.


Mást ezek úgysem tudnak csinálni XD

2011. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem bírom levenni róla a szemem.
2011. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól függ hány éves. Mert ahogy megyünk felfelé korban, váltogatják egymást a következők: melléparkolni bicóval a suli előtt remélve hogy ha suli után együtt jöttök ki, szól majd hozzád pár szót; odaadni neki a sütidet, ha nem elég neki a sajátja a menzán; nem haragudni, ha megfürdet a hóban; nem pofákat vágni, mikor ránk került a sor az üvegezésnél; napfelkeltéig érdeklődően beszélgetni egy buliban, míg a többiek már rég alszanak; úgy csinálni, mintha véletlenül sehol máshol nem tudnál aludni egy buliban, csak mellette; NÉZNI NÉZNI NÉZNI; baráti körben szerelmetes/szexuális utalásokat tenni, amin jót röhögtök, pedig te komolyan gondolod; vicc nélkül szerelmetes/szexuális utalásokat tenni; odamenni hozzá és simán megcsókolni :DDDDDD

Lehet válogatni.

Hjajjjj de szépek is voltak xD

2011. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nékem főként fiúismerőseim vannak, a női egyedekkel nem igazán jövök ki sajnos ebben a vacak világban, így mivel áltban közelemben vannak, sokat beszélek velük, nálam általánosak azok a dolgok, amiket pölö a felettem levő leírt, még ha csak barátként is gondolok valakire.

Ha valakit kedvelek, de csak barátként, akkor is szívesen nekidőlök és elalszok a vállán, adok neki sütit, vagy dumálok vele.


Ami nálam kirívó, ha valaki kifejezetten tetszik az az, hogy sokat kérdezek. Ha ő kérdez, akkor igyekszem bőven kifejteni dolgokat, sőt, ha kényes téma kerül szóba, arról is normálisan, nyíltan beszélni, hogy érezze, megbízok benne (természetesen azt nem mondom el, hogy mikor van mondjuk a menstruációm, de ha mondjuk a pasikról beszélünk, hogy mi jön be nekem, akkor halál nyugodtan mondok példákat belső tulajdonságra, vagy külsőre, miközben ránézek, vagy kimondom, hogy mondjuk "szeretem az olyan szép barna szemeket, mint a tieid"

Piszkálom a hajam, az ujjam, a ruhám, néha zavartnak is tűnhetek kívülálló szemmel, csomót nevetek, keresem minden pillanatban a szemkontaktust és az alkalmat, hogy hozzáérjek. Megbökhessem, összekócolhassam a haját, vagy átvegyek valamit a kezéből/én ajak neki valamit a kezébe, akármi... Mondjuk közös főzésnél, vagy labdázásnál.

Keresni a társaságát, hogy hasonló élményeink, emlékeink legyenek, később ezeket felelevenítve dicsérni.


Ha megtudok valamit róla, mondjuk hogy szereti a... szamos marcipánt, akkor meglepni egyszer egy kisebb darabbal, és kitalálni hozzá valami okot, hogy miért. "Csak mert anyámnak is vettem, és mert említetted, hogy te szereted, és gondoltam, akkor már neked is veszek egy ilyet."


Én mindig éreztetem a másikkal, hogy különlegesebb, mint a többiek, és hogy amit mond, az számomra fontos, és hogy odafigyelek az ilyen apróságaira is. (vagy mint például tudom, hogy szereti, ha egy lánynak, föl vagy csatolva a haja, akkor úgy fogok bejönni hetente kétszer is, vagy ha szereti a kék színt, akkor abba öltözködöm, ha nem szereti a sok csilingelő karperecet, leszokok róla)

2011. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!