Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehetne második találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne második találkozásra, hogy jobban meggondolja velem kapcsolatban magát?

Figyelt kérdés

Ugye nemrég irtam, hogy jégkorizni viszem a lánybarátomat, és hogy eldöntötte, hogy ő nem akar semmit,de nem azért mert nem jövök be neki... nincs barátja se

A jégkorcsolya bevált, és közelebb kerültünk egymáshoz.

Esetleg tudnátok pár olyan dolgot mondani, ami még hasonló eredményeket hoz? megköszönném :)


2008. dec. 21. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
tea, kiállítás, a nőknek nagyon bejönnek az ilyesmik. :)
2008. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát pl mozi . Mert ha koncertre hívod lehet nem akar menni mert mondjuk enm a megszokott társaságba megy vagy ilyesmi. És a mozis dolog szerintem soknak bevállt azért:) És van aki azt mondja , h romantikus film legyen mert azzal közelebb kerültök de szerintem horror mert ott az egyik megijed megfogja a másik kezét stb:)
2008. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozi nem jó ötlet,ha még nem ismered eléggé,mert sok alkalmatok nem lesz beszélni.Viszont ha ismered,akkor hajrá.De a romantikus vígjátékok a legkedvezőbbek,mert ha van benne egy jó "csöpögős" rész,akkor érheted el azt,hogy tényleg megfogja a kezed!(tapasztalat:) ) A teaház is tényleg jó ötlet,vagy ha nem engedheted meg anyagilag,akkor egy esti séta a kivilágított városban is nagyon jó!:)
2008. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!