Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a zsáneretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a zsáneretek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A vékony testalkat, okos fejjel.
2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a borostás pasikon akad meg a tekintetem vagy ha valakinek nagyon markáns az arca az sem baj :)
2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem volt zsánerem, mindig az aktuális férfiben fogott meg valami vagy külsőleg vagy belsőleg vagy mindkettő......annyit tudtam csak mindig hogy kövér ne legyen, de ezen felül akár egy jellegzetes orr vagy egyéb "szépséghiba" is tett már számomra vonzóvá férfit :)
2014. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem linkelhetek be fotót, mert akkor menetrend szerint kiakad egy kedves férfi felhasználó, aki már nagyon unja azt a képet, amin egy, a számomra ideális testalkattal rendelkező férfi látható. :-)
2014. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

erős("vastagabb") testalkatú, magas, szőke, vagy szőkes-barna hajú, többi nem olyan fontos!

De nyilvanvalóan mások is tetszhetnek!

2014. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!