Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztálybol. Már régóta tetszik de nem tudom hogy mondjam el neki hogy szeretem. Mit mondjak neki? Hogy mondjam? Az olyan válaszokat hogy tul fiatal vagy azt légyszives ne. Előre is köszi a válaszokat. 12/F

2014. okt. 7. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nincs gond,ha csak azért csinálod hogy legyen akkor van gond.Menny oda és mond meg neki,de négyszemköszt mond el neki.
2014. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AZ, hogy szereted, sztem kicsit erős... Én tuti meglepődnék a csaj helyében. Inkább hívd el valamilyen közös programra :)
2014. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó film az Őrült dilis szerelem.


Tedd azt amit benne tett a kiscsávó.

Állíts egy kis emelvényt rá egy táblát, hogy szeretlek Jessica akárki, és maikor kijön a suliból húzd le a ponyvát a tábláról és mond h tátááámm szeretlek xy

2014. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem de mit mondjak neki? Lécci nagyon fontos lenne.
2014. okt. 7. 21:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen válaszoljatok!
2014. okt. 8. 21:27
 6/10 Vad-Ász ***** válasza:

Hívd el sétálni :)

a több imeg jön magától :)

2014. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi de mit mondjak neki? Mit? Pls...
2014. okt. 8. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit mondjak neki? Hívd el a többi jön magától,a beszélgetés is,de ha így rágörcsölsz akkor bele se vágj.Ja és ha nem tudtok beszélgetni akkor eleve felejtős,mert utána se tudnátok.Add magad.
2014. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudok vele beszélni mert multkor ilyen osztalyakirandulaskor a buszontobb mint egy orat beszeltem vele. De... dee félek és ha visszautasít.
2014. okt. 8. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja akkor ez felesleges para,igen benne van hogy visszautasít.
2014. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!