Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tesztek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyük a történetet egy buszmegállóba:)

Megtetszik a fiú, látod a fiún hogy te is tetszel neki, szemeztek, küldöd neki a jeleket ezerrel de ő nem lép (valszeg fél)

Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Ti kezdeményeztek vagy otthagyjátok mert egy puhapö.csű?

Kort is írjatok:)



2014. okt. 5. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az ő baja, ha kihagy egy ilyen partit mint én xd
2014. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kezdeményezek, ahhoz túl félős vagyok. :/

23/n

2014. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy túl beképzeld vagy, és csak azt hiszed, hogy tetszel a fiúnak? Mivan ha egyáltalán nem is tetszel neki? Végülis egy búszmegállóban álltok, nem várhatod el a fiútól hogy ne nézelődjön. És ha már nézelődik valószínű rá is fog nézni a körülötte lévőkre. És mivel te is ott vagy nem messze tőle, nyilván rád is fog nézni. De ez nem jelenti azt, hogy akar valamit is tőled. Ráadásul mi van akkor, ha neki már van barátnője? Nyilván nem fog kezdeni veled semmit. Bármennyire is szép vagy, de azért mert te 1 percig nézted, még nem fog lemondani arról a lányról, akivel már esetleg 3 éve jár (és amúgy is lehet hogy szebb mint te). Amúgy meg lehet nem is figyelt téged, csak azt nézte jön-e a busz, vagy hasonlók. Ezekre nem gondoltál, te puha p.csű?
2014. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kezdemenyezek (32 no) habar nem szojtam buszokra varni:-)))
2014. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem megtörtént esemény!

Ezt csak feltételeztem!

Arra vagyok kíváncsi hogy mit szoktatok csinálni ilyen helyzetben?

2014. okt. 6. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!