Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinál melyik az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinál melyik az az életkor, amikor a legjobb esélyekkel indul a csajoknál?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinél indul. Nem ugyanaz kell egy 15 évesnek, mint egy 60 évesnek.
2014. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20-25 éves, szépségük teljében lévő csajoknál.
2014. okt. 8. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 25-35 közöttre tehető. Én úgy gondolom, hog mondjuk egy kereken 30 éves férfi, aki ért már el dolgokat az életében és jól is tartja magát, bármelyik huszonévest lekörözi. 24/F
2014. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem teljesen kor függő, bár ha az érettséget nézzük akkor igaz! Ahhoz meg tapasztalat kell.

De ha nem futamodik meg, ha valami probléma akad, hanem azon van, mint partner, hogy megoldást találjanak közösen. Ha tud kompromisszumot kötni, nem nyomja el a másikat, és ez persze viszont is. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

N

2014. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!