Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legjobb fiú barátom nem akar kapcsolatot, de mégis közeledik felém? 20L

Figyelt kérdés
Ha nem hivom, megkérdi, hogy miért nme hivtam, ha nemkeresem egy ideig, akkor megkéerdi, hogy miért nem kerestem. Úgy veszem észre, hogy közeledni akar úgy felém, viszont nemrég mondta, hogy most nem szeretne egy kapcsolatot senkivel sem. Akkor miért teszi ezt?
2014. szept. 27. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Megakar dugni vigyááázzzzzz...én is tudom hogy nem olyan :D
2014. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak szexre kellenél szerintem és így akar manipulálni!vigyázz, mert trükközik...
2014. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem, keress magadnak 1 másik barátot, szórakozik veled.
2014. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg Tőle, hogy miért szórakozik veled. és tegyél pontot a barátság végére.
2014. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!