Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a randi lóg a levegőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a randi lóg a levegőben vagy csak türelmetlen vagyok és várjam ki nyugodtan a seggemen?

Figyelt kérdés
Egy srác fűz már hónapok óta,aztán nyáron volt egy kis kellemetlen incidens (buliban mással táncoltam meg szórakoztam és utàna randiztam vele amin pont összefutottam vele.nagyon ciki volt...ès csak azèrt mentem el arra a randira mert nem tudtam van e esèlyem a màsiknàl) és nem keresett utàna sokáig...èrthető. Viszont pár hete megint megjelent az életemben és bár csak cseten , én ennek is nagyon örülök. Mùltkor burkoltan randira hìvott,de olyan...semmi konkrèt. Csak hogy egyszer el kell mennünk XY helyre ha van kedvem mert neki az egyik kedvence. Mondtam hogy van kedvem,de azóta nem jelentkezett. Ez lassan 1 hete volt. Most akkor meggondolta magát? Mièrt nem egyeztetünk egy időpontot? Nem gondolta komolyan? Ez normális? Èn vagyok türelmetlen? Én kéne kèrdezzem hogy akkor mikor?

2014. okt. 8. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"buliban mással táncoltam meg szórakoztam és utàna randiztam vele amin pont összefutottam vele."


Wat?

2014. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1#.Oké..jogos

Randiztam a bulis csávòval,és összefutottunk közben azzal aki jelenleg akar találkozni

2014. okt. 9. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán írj rá még egyszer, vagy hívd fel... Aztán kérdezd meg, hogy mi baja van.
2014. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az még nem gáz, ha ráírsz, hogy nagyon eltűnt mostanában és mi van vele. Ne kérdezz rá rögtön a randira, mert lehet, hogy már tényleg nem aktuális a dolog, viszont ráírhatsz büntetlenül, puszta "barátságból" hogy mizu vele.:)
2014. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

talan nem biztos a dolgaban mert meglatott a masik sraccal es fel, hogy nem fogsz elmenni vele... csak celozgatott, hogy lassa mi a valaszod.... valoszinuleg ugy latta, hogy nem rajongsz tulsagonsan erte ezert inkabb hagyta a fenebe az ageszet :(


ha erdekel a rac akkor irj ra :) hatha megkerdezi ujra, mert csak ugy magatol lehet nem fog, lehet elege van abbol, mar hogy ennyi ido utan nem jutottatok semmire

2014. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja hát sztem is csoda hogy ezek után még jelentkezett. És ha az se riasztotta el hogy mással találkozgattál nem rég akkor le a kalappal. Én nem tökölnék ennyit, még ha valami bomba bige lennél se!! Mással randizol miközben én is közelednék feléd, akkor biztos sz@rsz rám vagy nem akarsz kapcsolatot velem. A férfiak is félnek ám, nem tudom mit gondoltok ti nők. Mi nem taktikázunk annyit. Egyszer egy csaj késett fél órát a találkozóról és amikor megjött mosolyogva közölte hogy csak kíváncsi volt meddig várok rá. Na a viszont látásra,tudod kivel szívózz. Pedig előtte sokáig gyűjtöttem erőt hogy megszólítsam,akkor ne játszadozzon már velem
2014. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!