Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy milyen szépen világít a MOL logója, vajon tetszem nei?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy találkozóm egy lánnyal, akit amúgy már ismertem korábbról, és nagyon szimpatikus, nagyon jól is éreztem vele magam az este, és szeretnék vele vmi hosszú távú, komoly kapcsolatot.

Szóval tegnap este hajóztunk a Dunán(bkv hajó), és amikor már sötét lett, és kb csak mi ketten voltunk a hajón egy kicsit közelebb ültem hozzá, és szerettem volna vmi személyesebbről beszélgetni, meg átölelni(meg is volt a helyzet, mert hideg szél fújt), és akkor ilyeneket mondott, hogy "milyen szép zölden világít a MOL logója"(volt egy benzinkút a parton), meg "vajon mi értelme, hogy vannak 11 emeletes és 9 emeletes panelházak, miért nem egyformák"(angyalföldi lakótelep), meg, hogy az eget nézzem, hogy milyen szép rózsaszín(gondolom naplemente).

Mit gondoltok, szerintetek tetszem neki? mert azért volt, hogy mosolygott, meg nevetett.


15/f



2014. okt. 10. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2014. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a benzinkút akkor biztos tetszel neki. :D
2014. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- Drágám, vigyél már el 1 drága helyre!

- Megjöttünk!

- De hát ez a MOL benzinkút!

- Hát, elég drága is a hely..

2014. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
húú, öcsém, kemény cuccot tolhatott a csaj.. van még belőle? :O
2014. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adam Smith_1723 válasza:
100%

Milyen cuccot tol a csajod? Én is kérnék belőle.


-Mit csináltál?

-LSD-é

-El hát.

2014. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszel neki. Ezt úgy hívják, hogy "könnyű csevely", amit akkor szoktak, ha csak kellemesen akarjuk eltölteni egy kellemes személlyel az unalmas időt, ami nem is unalmas, mert együtt lehetnek.
2014. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!